Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132139
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα από καιρο κατι πραγματικα καλο τοσο καλο που ξεχωριζει από τα call girl που υπαρχουν στην πιατσα.
Πολύ δυσκολα εκλεισα αλλα μετα την πρωτη κριτικη ηταν αναμενομενο. Το ιδιο γινοταν καποτε για την Εβιτα και την αφδοδιτη.
Ηρθε στην ωρα της ντυμενη εντυπωσιακα με τακουνια που την εκαναν πανω από 180. Περπατημα που πραγματικά θυμιζε μανεκεν.
Γυναικαρα!! Και κορμαρα!! Ποδια κωλος αψογα!!Μεγάλο χαμόγελο
Μαλλια μακρυα, χειλη ζουμερα, ματαρες!!
Γλωσοφιλα εξαιρετικα, χαδια αισθησιακα. Μουνακι και κωλοτρυπιδα που με καλουσαν να τα γευτω. Αφου χαιδεψε τον πούτσο και τα μπαλάκια με συνεχομενα deep throat εδειξε το ταλεντο της στην πιπα.
Η καυλα μου είχε φτασει στο απροχωρητο μου εβαλε προφυλακτικο και καθισε πανω μου τυλιγοντας τα ποδια γυρω από την μεση μου και ανεβοκατεβαινοντας με αργο και σταθερο ρυθμό τριβοντας ταυτοχρονα τα βυζακια της στο προσωπο μου. Τα ρουφουσα και τα δαγκωνα εκστασιασμενος από την πολυ καυλα μεχρι που εχυσα ετσι οπως τον ειχα μεσα στο μουνακι της
Δευτερος γυρος με συν 50 ευρω για την πισω τρυπουλα της. Πολυ στενη και απολαυστικη, την γαμουσα δυνατα κρατωντας την απο την μεση και εβγαζε απιστυτες φωνουλες μεχρι να μου ζητησει να την χυσω στο στομα.Γλώσσα
Ειχε μεινει λιγη ωρα για αγκαλιτσες και υποσχεση από μερους μου για next meeting.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2011
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού