Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον λιγα λογια και απο μενα για την νεαρα Γλώσσα η κοπελα ειναι αυτο που βλεπετε στις φωτο (ενταξει λιγο photoshop εχει πεσει...αλλα πανω-κατω αυτο βλεπεις αυτο παιρνεις)...καυλο-προστυχοφατσα Γλώσσα (που σε αλλους θα αρεσει , σε αλλους οχι) παντως ειναι ο ορισμος της φατσουλας για C.I.F Γλώσσα αυτο παντως που μου εκανε ιδιαιτερα εντυπωση ηταν το σωμα της..κορμι λαμπαδα Μεγάλο χαμόγελο (ασχολειται και με το fitness εδω και λιγο καιρο, οπως και η ιδια μου αναφερε...)...σεβεται αυτο που κανει και τιμα τον πελατη....ιδιως στον 2ο γυρο που εχει σπασει και ¨καλα ο παγος¨ειναι ακομη ποιο απολαυστικη.....στα μειον: ενταξει εχει ενα θεμα με τους βυζους της...δεν θελει αγριαδες εκει...και στο οτι δεν κανει cim, α και οτι μιλαει πολυ..(αλλους βεβαια αυτο δεν θα τους χαλασει). Συμπερασματικα μια τιμια προταση που θα περασεις σιγουρα καλα.....αν θα την ξαναπερνα Χμμμ;
Υγ: καποιος φιλος αναφερε οτι χρησιμοποιει και πολυ λιπαντικο..εγω παντως κατι τετοιο δεν ειδα Χαμόγελο α και ο λοκος αν και δεν πηρα..μια χαρα ηταν αρκετα σφικτος (μια και που τον προσφερει)..ετοιμος ημουν να τον διακορευσω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
docrx8
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
473
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού