Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281592
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι στο περίπου. Με είχανε πιάσει κάτι τρομερές καύλες στα πολύωρα meetings στην δουλειά...δεν ήμουν και ιδιαίτερα παραγωγικός, οπότε ακύρωσα τα υπόλοιπα και τηλεφωνώ στην Άννα23, http://www.bourdela.com/call-girls/girls/anna23/
που ακόμα και τώρα δεν έχω καταφέρει να την πηδήξω.

Μιλάμε, συννενοουμαστε για απογευματάκι στα Ν.Π. Δυστυχώς όμως λίγα λεπτά αφότου μπήκα στο ξενοδοχείο με παίρνει τηλ. και μου λέει ότι δε θα μπορέσει, και μου σύστησε μια φίλη της (την Βιβή) με ίδιο πρόγραμμα και ίδιο κόστος. Ήμουν σε cascanter-mode και δέχτηκα.

Η Βιβή λοιπόν, είναι ένα κοντοπούτανο με όλη την σημασία της λέξης. Κοντουλα, λεπτούλα με αρκετό νάζι. Μέτριο προσωπάκι, αρκετά πρόστυχο όμως, λεπτό σώμα, μικρό βυζάκι. Κάνει πολύ καλή υγρή πίπα, και δέχεται τα σκάγια με πολύ καυλιάρικο τρόπο σε πρόσωπο/στόμα. Έχει σχετικά στενό μουνάκι, παρόλο που από ότι κατάλαβα έχει αρκετά χιλιόμετρα. Προσοχή. Παρόλο που πιπινοφέρνει, δεν είναι πιπίνι! 28-31 την κάνω. Κατέθεσα 2 φορές...την 2η μετά από καλό σφυροκόπημα που αντέχει, έπαιρνε πρωτοβουλίες, τις αρέσουν τα κωλομπατσάκια, τραβήγματα μαλλιών και γενικά σε κάνει να ιδρώσεις.
social time, πολύ ευχάριστο.

Αν όλα τα παραπάνω προσφέρονταν στην τιμή των 100, θα γινόταν ένα από τα στανταράκια μου. Τα 150 είναι πολλά πλέον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού