Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
170 ινκαλ βλέπω και λέω δεν γαμίεται!!!! ΌΤι και να είναι θα χυσω! Μεγάλο χαμόγελο Είχα διαβάσει βέβαια και την κριτική του φάντομ και πήγα προετοιμασμένος... Έλα όμως που έκανε την έκπληξη! Με βουτάει μετά το μπάνιο και με ρίχνει στο κρεβάτι με μιά κάυλα που τρόμαξα ή μαλλον πήγα να βάλω τα γέλια.. ρε κοίτα εδώ λεώ η μικρή!!! Πίπα αρκετά καλή βαθία, στα 4 θέα που πρέπει οπωσδήποτε να δείτε και χύσιμο που το παίρνει όπου και να πεταχτεί... στόμα μάπα και τα λοιπά!!!! δεν λέει όχι σε τίπτοα εκτός απο κουλούρι... στο σοσιαλ τίμε μου είπε πως είναι καινούρια στο χώρο και έμαθε ότι γράψατε για εκείνη κακά λογάκι παλιόπεδα και μου είπε εάν πέρασα καλά να το πώ... Βέβαια δεν της το υποσχέθηκα καθώς δεν έχω και κανένα όφελος όμως δεν ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα όσο τα περίμενα... ίσως μετά τις κριτικές να έβαλε μυαλό και να έμαθε πως γαμάμε στην ελλάδα!!! Θα την επισκευτώ ξανά γιατί είναι τίμια στο ότι γράφει στο σίτε και 170 ινκαλ είναι όκ για τα κυβικά της... ότι πληρώνεις παίρνεις... αν θέλεις μουνάρα και υπηρεσίες επιπέδου δώσε 250 και πάλι με ρίσκο φίλε μου επόμενε κασκαντέρ! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Critis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού