Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν ξέρω.Εμεινα με αναμικτα συναισθήματα.Η κοπέλα είναι όμορφη.Εχει τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του ανατολικού μπλοκ.Εχω την εντύπωση όι έχει αδυνατίσει και μάλιστα αρκετά από αυτό που δείχνει στις φωτογραφίες.Ειδικά στο πρόσωπό της.Καμία σχέση με νταρντάνα ή μπετατζή που είδα σε κάποια κριτική.Λεπτή.Αγύμναστη όμως.Ξέρει να γαμιέται και της αρέσει το σεξ.Παρόλα αυτά δεν μου μετέδωσε θετική ενέργεια.Είχε μια ξινίλα και υπήρχε μια απόσταση από την πρώτη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο(αργοπορημένη).Κι ενώ μου έριξε το τυπικό "συγνώμη που άργησα",μου έφαγε κι ένα δεκάλεπτο στο τέλος.Δυστυχώς δεν φοράω ρολόι και μέχρι να δω την ώρα στο κινητό μου είχε ήδη ντυθεί και ήταν έτοιμη για φευγιό.Ενα άλλο αρνητικό ήταν η καθαριότητα.Παρότι της διευκρίνισα ότι δίνω ιδιαίτερη έμφαση στα φιλιά, δεν μάσησε ούτε τσίχλα ενώ έκανε και μια γκριμάτσα αποδοκιμασίας όταν με είδε με το Listerine,λες και θα έκανα πλύσεις με κάτουρο!!!!Επίσης έκανε ντους χωρίς να χρησιμοποιήσει σαπούνι και το χειρότερο δέχτηκε να κάνει το ραντεβού παρότι ήταν ψιλοκρυωμένη(στα στάδια της ανάρρωσης βέβαια αλλά έριχνε κάτι βήχες συχνά-πυκνά).Αυτό που μου την έσπασε όμως πιο πολύ ήταν το οτι είχε συγκεκριμένα πράγματα στο μυαλό της και ήθελε να τα κάνει ακριβώς όπως κι όταν ήθελε.Δεν συνεργαζόταν δηλαδή και ήθελε να κάνω αυτά που θέλει εκείνη για να περάσει καλύτερα.Δε νομίζω να την ξανασυναντήσω αλλά αφήνω κι ένα μικρό περιθώριο γιατί δεν θέλω να είμαι απόλυτος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού