Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αρκετές επαφές και ακυρώσεις από μέρους μου τελικά συναντήθηκα στο χώρο μου (γραφείο).
Ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται ένα γλυκούλικο γαλανομάτικο μικρό (περί 24),μαυρομαλλόυσα με ένα χαμόγελο διαρκές και φιλάκια γλωσσάτα από τη πρώτη στιγμή.Από το πρώτο λεπτό ένοιωσα ότι θα περάσω υπέροχα.Λίγη κουβεντούλα καθήμενη στα πόδια μου και χαιδεύοντάς με και φιλώντας με συνέχεια.Πεντακάθαρη, βελούδινο δερμα,και γλυκά πολύ γλυκά χειλάκια.Μου ζήτησε να πάει γιά μπανάκι και γύρισε με τα εσώρουχα. ΄Ερχεται και κρέμεται από το λαιμό μου στις μύτες των ποδιών της (λογω υψομετρικής διαφοράς) και μου ξεκινάει ένα γλείψιμο γδείνοντας με.Πίπα όχι πολύ βαθεια στην αρχή αλλά στο τέλος της συνάντησης με τη καθοδήγησή μου ήταν τέλεια.Με χρήση γλώσσας παντού και καλό παίξιμο σε όλο το στόμα.Δεν άντεξα και της ξεκίνησα ένα ανταποδοτικό γλέιψιμο παντού και ιδιαίτερα στο ΄΄πεντανόστιμο,, νινάκι της, που την έκανε να σπαρταράει χωρίς να το δείχνει ιδιαίτερα και χωρίς πουτανίστικη συμπεριφορά.
Εδώ θα σταθώ λέγοντας ότι νομίζω ότι συμμετείχε ενεργά συνεχώς απολαμβάνοντας κάθε στάση, χωρίς φωνές κτλ αλλά με ένα ιδιαίτερο μορφασμό στο προσωπάκι της που μου μετάδιδε το σήμα :συνέχισε ,μη σταματάς θέλω κι άλλο, και κάποιες φορές ρωτώντας την αν της αρέσει, με λάγνο ύφος κοκκινίζοντας μου έγνεφε ναι.
Γραφείο γαρ, αλλάζαμε έπιπλα και στάσεις απογειώνοντάς με.
Αλλά το τέλειο ήταν το anal.ΤΕΛΕΙΑ...είχα πολύ καιρό να αισθανθώ τέτοια στενή πίσω πόρτα αφήνοντάς σε να την απολαύσεις χωρίς ΜΗ και ΟΧΙ άλλο.Βάστηξε πάρα πολ΄λή ώρα και σε πολλές στάσεις.Νομίζω στη συνέχεια άρχισε να το διασκεδάζει βάζοντάς μου γιά τις εναλλαγές από μπροστά σε analκαι πάλι προφυλακτικά με γεύσεις.Τελείωμα στο στόμα της γλείφοντάς τα όλα.
Δεν κοίταξε ποτέ το ρολόι της , αντίθετα εγώ είχα αγχωθεί λόγω φόρτου δουλειάς.
Πλύθηκε και φεύγοντας με χαιρέτισε γλυκοφιλώντας με ζητώντας μου αν και ..όταν ξαναβρεθούμε να τα πούμε σε ξενοδοχείο.
Νομίζω ότι εγώ θα συνεχίσω να τη βλέπω ενώ θα είμαι πολύ εκλεκτικός για τις ΄΄αρψόντισες,, αρκουδογύφτισες σιτυτουρίστριες
ΟΛΑ αυτά με 200 ευρώπουλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 11, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού