Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 6 10
Call-Girls 17909
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα βρεθεί μία φορά μαζί της αλλά λόγο προβλημάτων (πορείε κτλπ) άργησε 40 λεπτά (αφού είχε ενημερώσει) και λόγω δικών μου δουλειών δε το απόλαυσα όσο ήθελα. Έτσι σήμερα που δε δούλευα είπα να τη δοκιμάσω για τα κάλα. Το πρόγραμμα περιελάμβανε 2 χέρια, πίπα χωρίς και πρωκτικό. Συνολικά 180 ευρώ. Πολλά γι αυτό και στην απόδοση τιμή/υπηρεσίες πέρνει 4. Αλλά είναι μιλφ (μου είπε ότι είναι 35άρα Βουλγάρα, αλλά όντως μπορεί κάποιος να πει ότι είναι και 40) και έχει ένα πολύ ωραίο σώμα, χωρίς να έχει χαλαρώτητες. Πίπα καλή αρκετά υγρή και περιποίηση και όλων των μελών της "οικογένειας". Ξέρει να στήνεται και ξέρει πότε να αλλάζει στάσεις. Αντέχει το σφυροκόπημα και μερικές φορές έδειχνε να το απολάμβανε. Όπως από ένα και σημείο και μετά έδειχνε να το απολαμβανε και στο πρωκτικό (εκεί δεν σφυροκόπησα έντονα και δε ξέρω εάν το αντέχει).
Μόνο κακό είναι ότι στα 45 λεπτά άρχισε να χτυπάει το τηλ και είναι λίγο σπαστικό. Εάν η τιμή ήταν μικρότερη θα έλεγα ότι είναι vfm.
Εάν κάποιος είναι μιλφάκιας πιστευω ότι δε θα κλάψει τα λεφτά του. Εγώ πάντως πέρασα όμορφα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
gregory35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.435
Πόντοι:
966
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού