Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Call-Girls 94625
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχει γίνει πολύς ντόρος για την φοιτήτρια τώρα τελευταία. Οι γνώμες διίστανται. Δεν μπορώ να πω ότι δεν πέρασα καλά .Υπάρχει πάντα το αλλά. Το ραντεβού έγινε εύκολα από sms αρκετές μέρες πριν. Σωστή στο χρόνο της στο hotel πίσω από το ωνασιο. Εμφάνιση - πρόσωπο αρκετά καλή μόνο λίγα κιλά παραπάνω στην περιφέρεια . Για τους λάτρεις που ψάχνουν όχι κοκαλιάρες ότι πρέπει. Πολύ social time και μπλα μπλα κανένα τέταρτο και μετά μπάνιο. Σύνολο 20 λεπτά. Στο αγώνα τώρα έδειχνε ότι το απολάμβανε ειδικά στον δεύτερο γύρο από μόνη της πρότεινε στάση 69 και μετά πέρασμα από όλες της στάσεις και στο τέλος κατάθεση στο πρόσωπο και στο σώμα. Εκείνο που με ξενέρωσε ήταν πριν την δεύτερη κατάθεση Θυμόςκτύπησε το alarm πολύ νωρίτερα για τέλος χρόνου χωρίς να συνυπολογίζετε το social time που έγινε στην αρχή του αγωνος.Παρ'ολο που δεν είναι κατά τα λεγόμενα της επαγγελματίας και κάνει λίγα ραντεβού την ήμερα ίσως την ξανασυναντήσω στο μέλλον αφού δοκιμάσω και αλλά cg. Δεν ξέρω αν πήρατε μια γεύση αλλά και εγώ είμαι μπερδεμένοςΧμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
cobra57
Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού