Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 38 10
Call-Girls 124040
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακη πρωι και μιας και ειχα απεριοριστο χρονο και γνωριζοντας το απο μερες πριν κανονισα ενα διωρο με την Μαιρη.Πρωτη συναντηση μαζι της μιας και διαβασα αρκετα εδω με πολλες αντικρουωμενες αποψεις ειπα να εχω μια κατ ιδιαν αποψη επι του θεματος,Συναντηση σε Hotel των Νοτιων Προαστειων με την Μαιρη να ειναι και πριν την ωρα που ειχαμε πει ,ανοιγοντας την πορτα ηταν κατα πολυ καλυτερη απο τις φωτο που ειχα δει με αποτελεσμα να ανεβει κατακορυφα η διαθεση μου,η κοπελα εχει πολυ ομορφο κορμι (χωρις βεβαια να ειναι το τελειο για καποιους γιατι εχει μικρα στηθη που εμενα προσωπικα μου αρεσουν και λιγο χαλαρο κωλαρακι που δεν ειναι καθολου ασχημο)ειναι παντα χαμογελαστη αρκετα επικοινωνιακη και αρκετα μορφωμενη απο τα λιγα που συζητησαμε.Στα του αγωνα τωρα ......κανει ενα απο τα ωραιοτερα τσιμπουκια που μου εχουν κανει χωρις καθολου χερια και το εργαλειο να χανετε στο στομα της,τελειωμα στο στομα της και μετα απο χαλαρη κουβεντουλα πηγαμε για τον 2ο γυρο ,εχει πεντακαθαρο μουνακι και ειναι δεκτικη σε οποιαδηποτε σταση της ζητησεις με το χαμογελο παντα στα χειλη της ,μετα και τον 2ο γυρο ειχα την δυναμη και ζητησα και 3ο (και αν και ειμαι καποιας ηλικιας τα καταφερα)βεβαια το κοριτσι το κουρασα αλλα αξιζε τον κοπο .Και για να τελειωνω ειναι πιστευω παρα πολυ καλη σε αυτο που κανει και πραγματικα περα απο το χρημα νομιζω οτι το ζει κιολας Περιμενω ποτε θα τα καταφερω να την ξανασυναντησω Μαιρουλα σε ευχαριστω για το ευχαριστο κυριακατικο πρωινο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2010
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
267
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού