Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
2η μου συνάντηση με την Πένυ. Αυτή η κοπέλα έχει κάτι στο πρόσωπο μου με φτιάχνει αφάνταστα αλλά αυτό είναι κάτι το αποκλειστικά υποκειμενικό.
Συνάντηση στον Πρίαμο και μετά το 10λεπτο ντουζάκι, μια πάρα πολύ καλή υγρή πίπα με deep throat, δάχτυλα κτλ...περιποίηση από μένα και ξανά πίπα μέχρι να καταθέσω στο στοματάκι της μετά από ολιγόλεπτο πήδημα.

Το social time καλό. Δεν θα ξεκινήσει κάποιο δικό της θέμα, αλλά μπορεί να συμμετάσχει άνετα σε όποιο θέλεις εσύ...

Στον 2ο γύρο, με καύλωσε θαυμάσια, παίζοντας με την πίσω τρυπούλα της όσο εγώ την έπαιρνα στα 4 και φυσικά όταν μου πρότεινε να την δοκιμάσω δεν μπόρεσα να αρνηθώ! Χαμόγελο Έπαιξε λοιπόν και κωλαράκι, με λιπαντικό, αρκετά δυνατό σφυροκόπημα σε κανά 2 στάσεις. Not bad ta all θα έλεγα.

Εν ολίγοις, για μένα η Πένυ είναι κάτι σαν επένδυση. Είναι σχετικά καινούρια στον χώρο και αυτό φαίνεται γιατί είναι λίγο τρακαρισμένη και φοβάται να πάρει πρωτοβουλίες. Αυτό έχει ένα μικρό κόστος στις υπηρεσίες της αλλά η θεωρία μου είναι ότι αυτό δεν συμβαίνει επειδή δεν το έχει απλά επειδή θέλει τον χρόνο της. Είναι κάτι σαν στοίχημα που έχω βάλει με τον εαυτό μου. Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 29, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού