Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Call-Girls 53280
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελικά ο παλιός είναι αλλιώς...
Αφού διάβασα με την δέουσα προσοχή τις κριτικές και έμαθα το μάθημά μου, κάλεσα και στα γρήγορα έκλεισα το ραντεβουδάκι στα νότια προάστεια. Το κορίτσι είναι (όπως έχει ξαναγραφτεί) πιο αδύνατο από τις φωτογραφίες. Χωρίς πολλά πολλά αφού και τα αγγλικά της δεν είναι και το δυνατό της σημείο, μπήκαμε στο προκείμενο με ντουζάκι και φιλιά βαθιά με γλώσσα, καλό παιχνίδι και αμοιβαία χάδια. Θα έλεγα ενεργητικότατο το κορίτσι και φαίνεται να το γουστάρει αυτό που κάνει (ή τουλάχιστον το παίζει πολύ καλά). Πρώτη κατάθεση στο ντουζάκι αφού το στοματικό της και το παίξιμο είναι αρκετά προκλητικό....Σε παίζει με τα μάτια και σε τσιτώνει...
Περάσαμε στο κρεβάτι όπου μετά από ένα καλό στοματικό με και χωρίς χέρια την γύρισα στα 4 και άρχισε το σφυροκόπημα...
Για κανα 20λεπτο κομπρεσεράκι και να δείχνει ότι το ευχαριστιέται...με φωνούλες και κραυγούλες πολύ διακριτικές και μάλλον αληθινές. Ιεραποστολικό με καρφώματα που δείχνει να τα αντέχει και εναλλαγές στάσεων, δεκτική σε όλες τις "μετακινήσεις". Με κείνα και με τ' άλλα ήρθε και το τελειωτικό χτύπημα με ξεσκούφωτο χύσιμο και πλήρη κατάποση... Μιλάμε για σκούπα Philips.....

Νομίζω ότι είναι ένα καλό vfm αλλά όπως γράφτηκε πάλι το κορίτσι θα την κάνει προς το τέλος Νοεμβρίου και μετά επιστροφή από το νέο έτος.
Υ.Γ. και συμπεριφορά γραφείου νομίζω άψογη (αν και δεν είμαι εμπειρος στο σπορ) αφού με 2 τηλέφωνα συνεννοηθήκαμε άψογα και χωρίς τελευταίες αλλαγές κλπ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
OPTOLEN
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
8
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού