Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 53 10
Call-Girls 202753
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ρε μάγκες μόλις γύρισα από το ραντεβού με την εύα και αφού έχω κατεβάσει λίτρα μπύρας, θέλω να μοιραστώ την επική εμπειρία που έζησα.
Γιατί πραγματικά αρρώστησα και έπαθα μυθοπλασία.
Καταρχήν είναι γνωστό ότι έχω ένα κόλλημα με τις ελληνίδες.
Κατά δεύτερον και πάλι η συνάντηση έγινε υπό όρους αγχωτικούς ( όσοι είναι "κρεμασμένοι" ξέρουν).
Οπότε να που ο Akelon βρίσκεται στο ξενοδοχείο του γιου του Λαομέδοντα έτοιμος για επικές στιγμές. (wayward son, kansas)
Το άγχος και το χτυποκάρδι δεν περιγράφονται. Υπάρχει ένα θέμα με πρόσωπα που δεν ξέρω. Είμαι εγκεφαλικός τύπος, και όχι μηχανάκι που του λές, σήκω, γάμα, χύσε, πάμε ξανά.....
Και περιμένω την εύα....
Η πόρτα χτυπά, ενώ το κινητό μου παίζει το valhala των blind guardian για να περάσει η ώρα και να πορωθώ, να μου φύγει το άγχος...
Πάω να ανοίξω, ενώ η μαυροδάφνη φιγουράρει στο τραπεζάκι ( must!!!).
Ανοίγω και παθαίνω κοκομπλόκο..... Ρε παίδες τι μουνάρα είναι αυτή??????
Τι απίστευτο πρόσωπο?
Τι υπέροχο σώμα?
Χαμογελά αμήχανα....
Εγώ να δεις!!!!!
Πάει να με φιλήσει, αγκαλιάζοντάς με, και εγώ της δίνω μάγουλο, σοκαρισμένος με το πλάσμα που μπήκε....
Νομίζω ότι ονειρεύομαι, τα πόδια μου τρέμουν...
Είναι μακράν η ομορφότερη γυναίκα που μου έχει μιλήσει και έχω συνευρεθεί.
Με πιάνει κατευθείαν ότι τα έχω παίξει και μου λέει "Δεν δαγκώνω"
Αμ δαγκώνει, αμ δαγκώνει.....
Social time, ανοίγω μαυροδάφνη, τα λέμε....
Μπαίνει για μπάνιο, 10λεπτο inside, εγώ καπνίζω 2 τσιγάρα απανωτά...
Βγαίνει γυμνή με εξαίρεση ένα απίστευτο αλυσιδωτό στριγκάκι. Αρρώστησα, και της το είπα. Με βουτάει, αφού με βλέπει κόκκαλο, στα φιλιά. Ο Akelon στα σύννεφα. Με ξαπλώνει, με χαιδεύει. Ξυπνάω και αρχίζω να ανταποδίδω. Την φιλάω και τη γλείφω, από πάνω μέχρι κάτω, αποφεύγοντας επιδέξια τις γνωστές περιοχές, ενώ στο μυαλό μου είναι κολλημένο το τραγούδι living on a prayer από Bon Jovi. Αυτή αρχίζει και αναστενάζει, ερεθίζεται. Οι ρώγες της παίρνουν φωτιά....
Κατεβαίνω πιο χαμηλά (AC DC thunderstruck) και νοιώθω λες και με χτυπάει κεραυνός από την καύλα που πηγάζει από αυτό το τέλειο, γευστικό μουνάκι....
Το οποίο και γλείφω, φιλάω, χαιδεύω, βάζω δάχτυλα, μυρίζω και αισθάνομαι με όλο μου το είναι.
Η Εύα παραληρεί και μου πιέζει το κεφάλι με δύναμη στο μουνάκι της. ( Dirty deeds done dirt cheap). Πλημμυρίζει με υγρά και με παρακαλά να την πάρω, να μπω λίγο μέσα της και μετά να συνεχίσω να τη γλείφω. Άμεσα καπότα και είσοδος... Ακούω καμπάνες (for whom the bell tolls, metallica), ενώ αυτή τσιμπά με δύναμη τις καυλωμένες ρώγες της και τρίβει μανιωδώς την κλειτορίδα της. Την παίρνω έτσι, ιεραποστολικά, αργά και αισθησιακά, θέλω η αίσθηση να κρατήσει για πάντα. Κρατιέμαι να μην τελειώσω(ξυπνήσω?), το πρόσωπό της έχει μια έκφραση που θα έκανε κάθε άντρα ευτυχισμένο. Αλλά πριν τελειώσω κάνω την καρδιά μου ατσάλι ( heart of steel, manowar), τραβιέμαι και ξαναρχίζω το πινέλο.
Το καυλί μου στους ουρανούς, η γλώσσα μου τρυπά και τις δύο τρύπες της. Το κωλαράκι της δουλεμένο μα σφιχτό.
Σκέφτομαι, να το κάνουμε από πίσω? Και ενώ το πνεύμα λέει ναι, το σώμα με προδίδει.
Αλειμμένο το κωλαράκι της μόνο με κολπικά υγρά και σάλιο, μου δίνεται στα τέσσερα.
Καιμπλοκάρω ρε μάγκες. Ήταν τόσο τέλειο το θέαμα που έπαθα μυθοπλασία. Μου ήρθε στο μυαλό το Hail and Kill. Αλλά η έλλειψη ηχομόνωσης από το δίπλα δωμάτιο, όπου ο άντρας την παρακαλούσε να μην τον πονέσει και αυτή νιαούριζε, έφερε τρελλό γέλιο αμφοτερόπλευρα. H μαγεία της στιγμής χάθηκε, όπως ο μάγος στο stargazer.....
Mε βουτάε, μου βγάζει το προφυλακτικό και με παίρνει στο στόμα της....
Έχουν περάσει τα 2/3 του χρόνου. Παίζει το μουνάκι της, οδηγεί το χέρι μου στο μουνί της, με παρακαλά να την πάρω με τα δάχτυλά μου, με το ένα χέρι, ενώ με το άλλο να την παίζω. Αυτή τρίβει την απίστευτη κλειτορίδα της, εγώ της καρφώνω δάχτυλα στο κωλαράκι. Με το άλλο την παίζω, αυτή μου κουτουπώνει τα αρχίδια. Και τη στιγμή που χύνω ( Bomber) με παίρνει στο στόμα. Έχυνα ώρα και τα χύσια μου κυλούσαν από τα πλάγια των χειλιών της, όπου και τα ξαναμάζευε με τη γλώσσα της. Είχα να την παίξω 5 μέρες και έγινε του συντριβανιού. Αλλά αυτή υπάκουα τα πήρε και εγγυώμαι προσωπικά ότι την μεγάλη ποσότητα την ήπιε. Διάλειμμά, social time και μετά (shadows follow) ξανά πινέλο, δεν την χόρταινα. Μετά στα τέσσερα....
Αλλά ήδη ένοιωθα τις σκιές του χρόνου να με ακολουθούν και να με καταπίνουν...
Δεν έχυσα, το έκοψα εγώ. Μπάνιο, ντύσιμο, χαβαλες, αποχαιρετισμός, φιλί, πόνος στην καρδιά. Φεύγω (Sultans of swing).
Δεν μου πήρε extra για κώλο, αν και υπήρξε προσπάθεια, αν και αποτυχημένη.
ΥΓ. Καταλαβαίνω πλέον τους αγαπούληδες....
ΥΓ.2 Η βαθμολογία είναι υποκειμενική αλλά μόλις περιέγραψα τι έζησα, ελπίζω να κατανοήσετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2010
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Akelon
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού