Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 8 10
Call-Girls 25774
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
λοιπον μετα απο ενα βραδυ με τη μαγδα πριν φυγω την κυριακη ειπα να παρω ενα πιπινακι ακομη να θυμαμαι στο πλοιο.βλεποντας τη σονια ειπα να κανω τον κασκαντερ.ευκολη και γρηγορη συνενοηση και το μωρο 10 λεπτα πιο γρηγορα στο χοτελ.οταν ηρθε γδυθηκε αμεσως με ρωτησε αν θα μεινει.εγω ειχα μεινει μαλακας.δεν ειναι μοντελο αλλα για μενα ειναι ακριβως οπως θα ηθελα να ειναι η γυναικα που θα εχω διπλα μου.συμπαθητικο προσωπο οταν χαμογελαει φοβερο κορμι πολυ σφιχτο και απιστευτες βυζαρες που αν τους φερθεις καλα η γκομενα λιωνει.απο αγγλικα γαμα τα καμια επικοινωνια και ανγκαστικα παιρνει προτωβουλιες γιατι δεν μπορεις να κοιτας χωρις να εχεις τιποτα να πεις.η πιπα της καλη ακουραστη αλλα λιγο πιο δυνατη απο αυτο που θελω.στο σεξ απολυτη δεκτικη(την αλλη φορα θα την παρω για πολυ ωρα)και απιστευτα υγρη.καθολου ψευτικες φωνες παραμονο πραγματικες.ειναι λιγο αχαρη αλλα εχει καλα στοιχεια και πολυ διαθεση.διευκρινιζω οτι ηταν το πρωτο της ραντεβου την κυριακη και ειχε ορεξουλες ειδικα μολις της τον εβαλα αλλαξε το προσωπο της και μετα ολο χαμογελουσε.επισης θα σς πω οτι επειδη μου αρεσει ναμην διακοπτω το γαμησι παντα χυνω μεσα και δεν ξερω για τα υπολοιπα για καμια.τωρα εγω θα την ξαναπαρω καταρχην γιατι η κοπελα ειναι μουναρος και γιατι οταν την πηρε τηλεφωνο ο οδηγος της (ενω ειχε ηδη κατσει 10 λεπτα παραπανω) καθοταν πανω μου και τηε ζητησα να μεινει οπως και εκανε μεχρι να χυσω.την ρωτησα για παραπανω χρηματα τα οποια αρνηθηκε.αψογο και το γραφειο και η κοπελα.αν σας αρεσουν τα μοντελα και η ευκολα σε χειρισμο κοπελες δεν σας κανει οπως επισης αν ειστε μικροτσουτσουνοι.και μου ελεγαν να παρω ρουμανα.η επομενη θα ειναι η αριαννα μαζι με τη μανταλινα πακετο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού