Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν γιατρέ, αν ήξερα ότι θα ερωτευτείς δεν θα έδινα το τηλέφωνο.Μεγάλο χαμόγελο
Πλάκα κάνω, άλλα πολλά «ήταν» χρησιμοποίησες ρε συ, μελαγχολία μ’ έπιασε.
Θα μου επιτρέψεις λοιπόν εγώ να χρησιμοποιήσω ενεστώτα.
Κι εμένα είναι η πιο αγαπημένη απ’ το τρίο (Εύα, Πένυ, Αφροδίτη).
Αν είχα το γνωστό μήλο της μυθολογίας, «Τη Καλλίστη», που έριξε η θεά Έρις στον γάμο των γονιών του Αχιλλέα κι έπρεπε να επιλέξω όπως ο Πάρις ποια από τις τρεις είναι η πιο όμορφη για να το πάρει, αυτή θα επέλεγα.
Κι ο Πάρις βέβαια την Αφροδίτη είχε επιλέξει, «ρίχνοντας» τις άλλες δυο θεές, Ήρα και Αθηνά, αλλά αυτός δωροδοκήθηκε απ’ την προσφορά της Αφροδίτης να του δώσει την «Ωραία Ελένη».
Ασφαλώς δεν είναι φωτομοντέλο, αλλά εμένα αυτό το καυλιάρικο πρόσωπο με τα γυαλιά με φτιάχνει απ’ την στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο.Χαμόγελο
Μέτριο ύψος και λεπτή στα όρια του skinny, απαλό δέρμα, πολύ μικρά βυζάκια αλλά ωραία πόδια και καλλιγραφικό κωλαράκι.Γλώσσα
Καταπληκτικά αισθησιακά φιλιά και πολύ καλή πίπα με μπόλικο σάλιο και αρχιδογλείψιμο.
Όπως βγαίνει δροσερή απ’ το ντους είναι must για γλείψιμο στις στενές τρυπούλες. Γλώσσα
Κάποιος είχε γράψει κάποια στιγμή ότι η αγαπημένη της στάση είναι το cowgirl, έτσι πρέπει να’ναι, αλλά και σε reverse και σε doggie είναι άψογη.Χαμόγελο
Κωλοτρυπίδα στενή, ζορίζεται, αλλά με λίγη υπομονή χαλαρώνει και συμμετέχει ικανοποιητικά.Μεγάλο χαμόγελο
Δεν είναι μούναρoς, ούτε κάνει τρομερό πήδημα, όλο το πακέτο όμως, όπως το προσφέρει, ένα πολύ καλό gfe δηλαδή, σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας και το γεγονός ότι είναι Ελληνίδα την κάνει για μένα μια καλή επιλογή, καταφύγιο στις δύσκολες μέρες…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2012
FANTOM 12 πως μπορουμε να βρεθουμε με την συγκεκριμένη κοπέλα? αν μπορεις βοηθα
31 Ιουλίου, 2015
πανω σε αυτο το θεμα αν μπορεις να βοηθησεις και εμενα ενδιαφερομαι και εγω για την κοπελα...σορυ αλλα ειμαι καινουριος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2