Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Δεν έχω ξαναγράψει κριτική αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση θα το κάνω γιατί η κοπέλα είναι όλα τα λεφτά.

Για να πάρω τα πράγματα από την αρχή κ να πάω με τους κανόνες του side έχουμε κ λέμε:

α) συμπεριφορά γραφείου, ανεξάρτητη κανένα πρόβλημα στο να κλείσεις ραντεβού ήρθε ακριβώς στην ώρα της πράγμα πολλή σημαντικό για μένα γιατί δεν μπορώ το στήσιμο.

β) υπηρεσίες , τι να πω κόλαση τρομερή στο κρεβάτι απίστευτη πίπα κ κατά τη γνώμη μου το πιο καλό ότι έβλεπε τι σου αρέσει καλύτερα κ επικέντρωνε την προσοχή της εκεί προσπαθώντας να σε ευχαρίστηση ακόμα περισσότερο χωρίς να χρειάζεται να της λες εσύ κάνε αυτό η κάνε εκείνο.

γ) κόστος συνάντησης, δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα ότι είχαμε συνεννοηθεί τηρήθηκε στο έπακρο χωρίς βιασύνες κ χωρίς να κοιτάζει συνέχεια το ρολόι.

δ) εξωτερική εμφάνιση, η κοπέλα είναι 20 χρονών χωρίς κανένα περιττό κιλό με πολλή ωραίο σώμα κ με ένα τρομερό φυσικό στήθος γενικά είναι μια γυναίκα που δεν πρόκειται να σε αφήσει ασυγκίνητο με την εμφάνιση της.

Κλείνοντας να πω ότι πέρασα τρομερά μαζί της σίγουρα θα την ξανασυναντήσω κ ότι σε καμία περίπτωση δεν ένοιωσα ότι είμαι με κάποια επαγγελματία (πράγμα επίσης σημαντικό για να περάσω καλά).


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού