Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Call-Girls 118124
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απ' όσα διάβασα, είπα να δοκιμάσω κι εγώ...Πέρνω τηλέφωνο και ενώ περίμενα να μου πούν πως δεν είναι ελεύθερη ως συνήθως στις μεχρι τώρα προσπάθειες, ακούω το πολυπόθητο ναι... σε 25 λεπτά θα έιναι εκεί..... Μόλις ήρθε είδα κάτι που μου άρεσε... θα περάσουμε καλά σκέφτηκα...... Κάνουμε ένα τσιγαράκι, τα είπαμε λιγάκι και μετά από 5 λεπτά προχωρήσαμε στα ενδότερα....Μόλις έβγαλε τα ρούχα, διέκρινα μερικά παραπάνω κιλά για το ύψος της χωρία αυτό να με χαλάσει. Αυτό που με χάλασε όμως ήταν κάποια σημάδια που έχει. Το ξεπέρασα όταν άρχισε να μου κάνει στοματικό.... πολύ καλή, το κατέχει το αθλημα...μετά από 15 λεπτά ακούραστης πίπας τελείωσα στο στόμα της...αυτή απτόητη συνέχισε να με γλύφει ώσπου μου ζήτησε με νοήματα να πάει τουαλέτα να αδειάσει το στόμα της Μεγάλο χαμόγελο
Επιστροφή, λίγη κουβεντούλα λέγοντας χαζομάρες σε σημείο να με εκνευρίσει με της βλακείες που έλεγε....έχει technical problem ψηλά όπως ανέφερε και η ίδια τουλάχιστον 10 φορές όταν καταλάβενε πως έλεγε μαλακίες. Ξεκινάμε για δεύτερο γύρο αλλά εκεί απέκτησα εγώ technical problem λίγο ποιό χαμηλα... συγκριτικά μ' αυτά που είχα διαβάσει με είχε απογοητεύσει...περίμενα φιλάκια, ζωντάνια απ' αυτήν, να μ' ανεβάσει αλλά δεν... το εργαλείο δεν δούλευε με τίποτα...ίσως να διάλεξα λαθος μέρα και ώρα όμως.. κουρασμένος εγώ, κουρασμένη κι αυτή μιας και ετοιμαζόταν να πάει για φαγητό και σπίτι.Ίσως κάνω και μία δεύτερη απόπειρα μαζί της σκεπτόμενος πως δεν ήταν η κατάλληλη μέρα.... αν μείνω με την σημερινή εντύπωση όμως, σίγουρα δεν θα την πρότεινα ούτε θα ξαναδοκίμαζα μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
asus09
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
652
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού