Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 38 10
Call-Girls 124045
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν το μωρό ήρθε στην ώρα του καβλιάρικα ντυμένο,εμφανισιακά καλή χωρίς να έχει κανένα εντυπωσιακό πρόσωπο,η κλασική γλυκιά ελληνίδα με ένα ωραίο σωματάκι.Αράξαμε τα είπαμε λίγο,μια χαρά στην επικοινωνία σαν να συζητάς με μια φίλη σου και μετά πάμε στο κρεβάτι.Γδύνεται,σωματάκι καλό με μικρό στήθος(αρνητικό στοιχείο) και αρχίζει το χαμούρεμα και το δακτυλάκι!Μετά σηκώνεται μου φοραέι το προφυλακτικό και μου κάνει μια πίπα αρρώστια!Από τις καλύτερες πίπες και το τονίζω γιατί φτιαχτηκα τρελά παρόλο που δε κάνω ακάποτο,σκεφτειται τι κάβλα θα είναι χωρίς το προφυλακτικό Γλώσσα !Μετά την βάζω από κάτω και την αρχιζω δυνατά στο σκίσιμο,την σηκώνω έπειτα και την βάζω στα τέσσερα όπου μου παιρνει πίπα γιατί μου είχε πέσει λίγο και την ξεκινάω στο σφυροκόπημα όπου στήνεται και γαμιέται μια χαρά και της τα πετάω πάνω στη κωλάρα της,όπου γούσταρε τρελά!Αράξαμε λίγο και τα παμε σε πολύ ωραίο κλίμα και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος με δικιά της πρωτοβουλία οπου ήταν παρόμοιος με τον πρώτο για να μην πολυλογώ.Αρα καταλήγω ότι πρόκειται για ενα ωραίο κορίτσι με ΑΡΙΣΤΗ συμπεριφορά που ακολουθεί πιστά ότι της ζητάς απλά μου βγήκε πολύ gfe η κατάσταση και δεν τρελάθηκα κίολας.Οσοι γουστάρουν gfe είναι πολύ καλή περίπτωση αλλιώς ψαχτείτε αλλού!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού