Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν είμαι ειδικός. Με την Τζένη συναντήθηκα πριν λίγες μέρες. Δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες για το πως το κάναμε. Νομίζω πως το θέμα του sex είναι υποκειμενικό, άρα δεν έχει νόημα να πείσω κάποιον ή να κάτσω να γράψω εδώ άν η πίπα είναι βαθιά ή ρηχή.... Θα πω όμως πως η κοπέλα άκουγε για αρκετή ώρα, αν εξαιρέσουμε την διάρκεια του sex, ό,τι καταθλιπτικό και ό,τι μαλακία είχα μέσα μου. Πολύ βάρος έβγαλα από μέσα μου και πολύ "μαυρίλα". Ήταν ευγενική, με τρόπους, διακριτικότατη, έξυπνη και ίσως σε μερικά θέματα και ειλικρινής, όσο γίνεται. Συνήθως οι άνθρωποι έχουν δύο στόματα και ένα αυτί. Η Τζένη είναι ακριβώς το αντίθετο. Δεν μπορώ να ξέρω άν λόγω επαγγέλματος με άφηνε να μιλάω, αλλά ξέρω οτι συμμετέχει με επιχειρήματα, άρα ακούει. Αποπνέει έναν αυτοσεβασμό και μια αξιοπρέπεια που αν τον είχαν και άλλοι άνθρωποι μάλλον θα είχαμε απενοχοποιήσει αυτό το επάγγελμα. Πραγματικά θέλω να την ξανασυναντήσω, να την μυρίσω, (και φυσικά να ξανακάνω sex μαζί της) γιατί την πρώτη φορά δεν πέρασε καθόλου καλά ούτε η ίδια αλλά ούτε και εγώ (λόγω της "μαυρίλας" που είχα).
Όσο για τα τυπικά του θέματος, απίστευτες γάμπες, τέλεια πόδια. Την ώρα που τελείωνα και ήταν αυτή από πάνω μου νόμιζα οτι πετάγονταν τα νύχια από τα δάχτυλά μου. Τέτοια αίσθηση δεν είχα ξανασυναντίσει. Όταν την ξανασυναντήσω θα σας γράψω και αυτά τα τυπικά που θέλετε...
Σε ευχαριστώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
vendetta88
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού