Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 6 10
Call-Girls 33211
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση εγινε στο χωρο μου περιπου πριν 2 εβδομαδες..παρασκευη βραδυ και αφου ημουν ελευθερος υπηρεσιας(καθωτι το τερας ελειπε σκ)ειπα να κανω το πρωτο ραντεβου μου μετα απο πολλα χρονια incall..Ξεκιναω τα τηλεφωνα και εγω ο μλκς 20:00 το βραδυ εχοντας την ελπιδα να βρω κατι της προκοπης..Ματαια ομως..Πηρα μια πηρα δυο..πηρα.πηρα..στο τελος..Λεω τελευταιο τηλ.Στην απεναντι γραμμη μου απανταει ο ανθρωπας και μου λεει οτι ειναι διαθεσιμη.(Λεω απο μεσα μου στο 90.. λιγο ακομη και ελεγα θα τα παρατουσα και θα πηγαινα για ποτο).Στο ζουμι απο μαπα δεν λεει πολλα αλλα απο σωμα..Ειχα να δω τοσο στητο και στρογγυλο κωλο χρονια που σιγουρα ειναι και το δυνατο της σημειο..Φιλια καλα οχι τελεια..Στην πιπα το παλευει αλλα λιγα πραγματα αν περιμενεις κατι πιο hardcore δεν κανει για σενα.1ος γλειψιμο στο απιστευτο μουνακι της 69 και καταθεση στο στομα..χαλαρωση..τσιγαρο απο socialize for the pouts ..η τυπισα δεν μιλαει γρι ελληνικα και το σημαντικοτερο γρι αγγλικα οποτε επικοινωνια me tarzan you jane...Λεω οποτε ασ μην καθηστερου με ας περασουμε στο κυριως πιατο..και εδω ειναι που η μετριοτητα αρχιζει να βελτιωνετε..αλυπητο κοπανημα σε διαφορες στασεις χωρις κανενα παραπονο για ενα 20λεπτο οπου καταθετω στο στομα της..Ντουζ τσιγαρο..μασαζ..Αφου προσπαθησαμε να μιλησουμε λιγο κουτσα στραβα μου ειπε οτι ειναι 19(προς τα 23 για εμενα)απο τη ρουμανια.Και αφου τα ειπαμε ξεκινησε μονη της το κλαρινο..μπραβο φιλοτιμια..ντουραρω και εγω και την βαζω στα 4.το τι σφυροκοπημα τις εριξα δεν λεγετε..καταθεση στο προσωπο και τελειωτικη.Δεν αντεξα αλλο κοιταω το ρολοι και ειχαμε ακομη 30λεπτα.Της λεω οτι δεν θπαρχει περιτωση για αλλο και εαν θελει να φυγει.Χωρις καμια αντιρηση ντυθηκε και εβγαλε απο την τσαντα της το αντιτιμο για την μιση ωρα(κυρια).Φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να τα παρω.Σε γενικες γραμμες ειναι αξιολογη επιλογη GFE περιπτωση..αν ξεμεινεις στο 90..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2010
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού