Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η αυλαια της παραστασης ανοιξε σε γνωστο ξενοδοχειο πισω απο το περιβοητο Ωνασειο.
Ειχε προηγηθει βεβαια το προηγουμενο βραδυ,απο μεριας μου,ακυρωση του ραντεβου μας.Παρολα αυτα και χωρις απολυτως καμια δυσανασχετιση και χωρις το παραμικρο σχολιο απο μερους της,(συγνωμη και δημοσια Ευα)η αυλαια ανοιξε την επομενη.Πραγμα το οποιο και δεν περιμενα!!!! για να ειμαι ειλικρινης!!!!Πιστευα οτι θα φαω οχι απλα πορτα αλλα και καγκελοπορτα μαζι......Σχετικα με την παρασταση.......Το βασικοτερο για μενα σε τετοιου ειδους παραστασεις ειναι η ανεση που σου βγαζει η πρωταγωνιστρια και οπως και να το κανουμε η γυναικα αυτη στη βγαζει. Απο εκει και περα ειναι φυσιολογικο να ερθουν ολα τα αλλα απο μονα τους.Δεν ειμαι απο τους τυπους που θα κατσω να αναφερθω στο πως εγινε,τι εγινε,ποτε εγινε κτλ.σχετικα με το σεξ!!!!πωςτην πηδηξα,σε τι σταση και τετοιες περιγραφες(δεν γραφω μυθιστορηματα ουτε ειμαι ραδιοφωνικος παραγωγος)Το σημαντικοτερο για μενα ειναι οτι περασα μια ωρα παρα πολυ ομορφα,με εξιταρησε,και με ανεβασε σαν ανδρα.Η συγκεκριμενη γυναικα γουσταρει αυτο που κανει και το δειχνει αυτο αλλωστε,απο την πρωτη στιγμη και δεν νομιζω να γουσταρει τον ανδρα που εχει απεναντι της εμφανισιακα αλλα επικοινωνιακα.Ετσι απλα.Τελος δεν θα δειτε μπροστα σας την θεογκομενα που πιθανον πολλοι εδω μεσα να φανταζεσται ειναι η γυναικα της διπλανης πορτας που περνα απαρατηρητη διπλα σου,χωρις καν να γυρισεις πισω να κοιταξεις, ειναι ομως η γυναικα που θα σε παρασυρει στο παθος!!!!!!σιγουρα θα ξαναδω την παρασταση της!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 14, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
sokin3
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού