Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Call-Girls 94607
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχήν να πω οτι ήταν η πρώτη μου εμπειρία με call-girl οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης...
Συνάντηση χτες 13.09 στις 14:30 στο γνωστό ξενοδοχείο πίσω απο το Ωνάσειο. Ήρθε στην ώρα της, πήρα το κλειδί και ανεβήκαμε στο δωμάτιο.
Με ρώτησε αν με πειράζει να καπνίσει ένα τσιγάρο και αφού κάνει στριφτά την άφησα (τα κανονικά με ενοχλούν όντως). Μετά απο ένα σύντομο ντουζάκι ξαπλώσαμε, άρχισε να με φιλάει πολύ ωραία και σύντομα με "τελείωσε" όπως ζήτησα -γιατί ήξερα οτι δε θα κράταγα- με μια ωραία πεολειχία...
Ολιγόλεπτο διάλειμμα με συζήτηση και μετά ξεκινήσαμε για 2ο γύρο. Αφού την περιποιήθηκα (ελπίζω καλά) σε όλο το σώμα και στην κλειτορίδα της ιδιαιτέρως, αρχίσαμε το σεξ. Αλλάξαμε 2-3 στάσεις και κάποια στιγμή της ζήτησα να γυρίσει απο πίσω. Εκεί με παρεξήγησε γιατί νόμιζε οτι ήθελα πρωκτικό. Της εξήγησα οτι απλά ήθελα στα 4 και γύρισε με προθυμία αφού όπως μου είπε της αρέσει πολύ η συκεκριμένη στάση. Μετά απο πολύ ώρα και αφού είχα λιώσει στον ιδρώτα (είχαμε ξεχάσει να ανάψουμε τον κλιματισμό!!!Money Mouth) τελείωσα με ιεραποστολικό...
Εν κατακλείδι, πέρασα πολύ καλά, αν και ήμουν λίγο σφιγμένος στην αρχή και πιστεύω οτι σε μια ενδεχόμενη δεύτερη συνάντηση θα περάσω καλύτερα. Η εμπειρία ήταν εντελώς gfe όπως ακριβώς ήθελα άλλωστε!!!
Όσον αφορά την εμφάνιση της Julienne οι προηγούμενοι συναγωνιστές την έχουν περιγράψει σωστά. Όπως παραδέχεται και η ίδια πρέπει να χάσει λίγα κιλά. Απο τη μέση και πάνω είναι σούπερ η κοπέλα πάντως! Σίγουρα δεν είναι για αυτούς που προτιμούν τις λεπτές γυναίκες, αλλά εμένα μου αρέσουν οι καμπύλες οπότε δε με χάλασε καθόλου...

ΥΓ: Σε ορισμένες παραμέτρους θα έβαζα παραπάνω στη βαθμολογία αλλά δε με αφήνει το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Filogeno
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού