Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εφόσον διάβασα το πλήθος βλακειών στο φόρουμ της περί 20άρικων και 10άρικω διαφορών αποφάσισα να πάω να δώ γιατί τέτοια φασαριά.... Αποτέλεσμά: δεν πρόκειτε να ξαναδιαβάσω ποτέ φόρουμ γιατί από ότι κατάλαβα αποτελούνται από άφραγκα παιδαρέλια που δεν έχουν την παραμικρή εμπειρια!!! Έδωσα 180 ευρώ. πήγα στο χώρο της ο οποίος είναι πεντακάθαρος, εχέμυθος και διακριτικότατος. Αφού με περίσια ευγένια με ρώτησα άν θέλω να πιώ κάτι λέγοντας μου να μην αγχώνομαι για το χρόνο του ποτού πήγα στο μπάνιο το οποίο έλαμπε και εκείνη στο δωμάτιο. Η καθαρίότητα του κορμιού της και το απίστευτο άρωμα της με λύγισαν παρόλου που από τέτοια δεν χαμπαριάζω αλλά η έμπειρη λετονή ξέρει να παίζει τον άντρα στα δάχτυλα... Δεν υπερβάλω καθόλου αλλά το σώμα της είναι τύπου πάμελα άντερσον.. Δεν ειναι δηλαδή η γκόμενα που θα βγεις έξω και θα σε κοιτάνε όλοι αλλά η γκόμενα που όταν την δεις στο κρεβάτι γυμνή θα καταλάβεις οτί ο θεός την έπλασε για να κάνει αυτή τη δουλεια... Υπηρεσίες??? ΜΕ γάμισε κανονικά.... Από πανω από κατω.. με τραβούσε σαν τσουβάλι χωρίς να μπορώ να πάρω προτοβουλια... με πέταξε μετά στο καναπέ και άρχισε να με πίπώνει μέχρι που έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα το σκυλέ μουτράκι της!!! Δεύτερο γύρο ήθελέ να είμαι εγώ ο αφέντης της... Άκρως υποτακτικιά να υπακούει στο πώς θέλει να την πηδήξω και να τρίβει δεμονισμένα την κλιτορίδα της μέχρι που τελείωσε πραγματικά!!!!

Ε λοιπόν εγώ όταν δίνω τόσα 250άρια και 300άρια και παίρνω ακριβώς το ίδιο με 180 είμαι αναγκασμένος όχι μόνο να την υποστηρίξω αλλά και να την κλείνω πάντα όταν έρχεται γιατί είναι τίμια μέχρι το τελευτάιο σεντ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Critis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού