Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εδώ έχουμε θέμα... Από ότι είδα καταρχήν έχει γινεί πολύς ντόρος γιατί κινείτε σε κλειστό κύκλο... Μιας και λοιπόν είμαι και εγώ του κλειστού έχω να πώ δυό λογάκια για την κοπέλα... Αν εξαιρέσουμε ότι αυτή τη στίγμή τα μαλλιά της είναι καστανά ότι ακριβώς βλέπετε στις φωτός του σιτε της είναι αντιπροσωπευτικότατο. Έχουμε να κάνουμε με ένα αγγελικό μωράκι από άλλον πλανήτη με γλυκιά φωνούλα 18χρονου πλάσματος (24 δηλώνει) το οποίο μωράκι όταν βγάζει τα ρούχα μεταμορφώνετε σε μιά μηχανή του σεξ που θα σου κάνει όλα τα χατήρια χωρίς να φέρει την παραμικρή αντίρρηση και χωρίς να πει όχι ποτέ και σε τίποτα...Βελούδινο δέρμα... Μοσχομυριστό μουνάκι, φυσικότατο στήθος 2+ με ρόζ ρόγες που σε αναγκάζουν να μην θέλεις να σταματήσεις να τις πιπιλάς... Μιά άκρως ερωτεύσιμη κοπέλα που άνετα μπορεί να σου κλεισει το σπίτι (προσοχή παντρεμένοι) η οποιά ξέρει άπταιστα αγγλικα με αίσθηση του χιούμορ που ανακάλυψα στα λίγα λεπτά σοσιαλ τιμε που είχαμε... Δυνατό σημείο το πρωκτικό της... Το οποιό αντέχει μέχρι να τελείωσει η ώρα... Ο γαμιάς-γκουσκούνης από κάτώ πιθανον να στεναχωρήθηκε που έφαγε το άκυρο και να μάυρισε την κοπέλα έτσι τη στιγμή που και ο ίδιος μας λέει οτί κάνει καλά τη δουλεία της καλά θα κάνει να πάει να δοκιμάσει καμια πορνοστάρ με 250-300 ευρώ για να δει τη γλύκα γιατί από ότι κατάλαβα δεν εκτιμάτε τα θεία δώρα.. Και αυτό το λέω για ένα μοναδικό λόγο.....: 160ευρώ +60 πρωκτικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τουμπεκί ρε μακάκες...! Δεν υπάρχει σε τέτοια τιμή τέτοιο σέρβις διαθέσιμο από 24άχρονο ρωσσιδάκι φωτιά για το ευρύ κοινό αυτή τη στιγμή σε ολόκληρη την ελλάδα και διαμαρτύρεστε! Και αν υπάρχει και μου το βρείτε κερνάω τους δέκα πρώτους...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Critis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού