Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 38 10
Call-Girls 124097
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεσινη συναντηση με την Μαιρουλα.
Δεν το κρυβω οτι εχει το στυλ της γυναικας που με "αναβει" προσωπικα κ μου αρεσει πολυ (σαν εμφανιση ειναι οπως τις φωτογραφιες που υπηρχαν εδω μεχρι πριν λιγες μερες- απιστευτο κωλαρακι κ νεανικο κορμι). Η χθεσινη συναντηση ειχε ευχαριστες εκπληξεις καθως οπως μου ειπε προτου ξαπλωσουμε πλεον παρεχει σε οσους επιθυμουν κ πρωκτικο σεξ με +50ευρω. Επειδη τωρα τελευταια εχω μια ακαταμαχητη επιθυμια για πρωκτικο δεχτηκα αμεσα κ με χαρα την προταση της κ ξεκινησαμε. Στο κρεβατι ξεκινησαμε με ενα δυνατο στοματικο που μου ανεβασε αποτομα την στυση σε δευτερολεπτα κ ταυτοχρονα χαιδευα το κωλαρακι της κ το μουνακι της. Μετα απο λιγα λεπτα ξεκινησαμε σε κανονικο σεξ κ επειτα σε πρωκτικο, προσεκτικα κ σιγα σιγα στην αρχη οπου διαπιστωσα αλλη μια ευχαριστη εκπληξη ! Πολυ στενο κωλαρακι ! Το ευχαριστηθηκα πληρως. Σε καποια στιγμη πανω στην ηδονη ανεβασα "στροφες" κ ταχυτητα αλλα με παρακαλεσε να ειμαι λιγο πιο τρυφερος γιατι πονουσε λιγακι. Σεβαστηκα λοιπον τα ορια της κ συνεχισα με κανονικο ρυθμο ωσπου "κατεθεσα". Μετα απο ενα συντομο "time out" συνεχισαμε το σεξ κ λιγο πριν ερθει το "τελος" τραβηχτηκα κ "παρεδωσα" τον "χυμο της ζωης" στο προσωπακι κ στο στοματακι της. Εχοντας προσωπικα μεινει πληρως ικανοποιημενος απο τις νεες αυτες υπηρεσιες θα ξανακανω ραντεβου μαζι της με την πρωτη ευκαιρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
297
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού