Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καλησπερα σαν συναγωνιστης και εγω θελω να μεταφερω στους συναδελφους τις εντυπωσεις μου απο την ζετα.Μπαινωντας στο γνωστο χοτελ της γλυφαδας ανεβαινω στο δωματιο της χωρις να με ενοχλησει κανεις στην εισοδο.Η ενημερωση απο τον κωστα παρα πολυ καλη και συγκεγκριμενη.κανενα παραπονο.ευγενικος και επαγγελματιας θα ελεγα.στο θεμα μας τωρα.μπαινω στο δωματιο και συναντω του ρουμανακι 18,5 χρονων οποως μου ειπε ζετα.με περιμενε με ενα φορεματακι ασπρο με μαυρες βουλες και τονιζε το αρκετα καλο στηθος της.κανω μπανακι και αρχιζω με το μωρο.γενικα τα δινει ολα στο σεξ..απειρη ομως γτ πρεπει να την οδηγεις εσυ!δν εχει πρωτοβουλιες το μωρο.στο σεξ πιστεψα οτι για μια στιγμη ειμαι με την κοπελα μου..διαφωνω με τον προηγουμενο παιχτη..το μουνακι της δν ηταν και τοσο στενο..εκανα διαπιστωση με τη σταση 69..στο τελος καναμε μπανακι χωρις να μου ζητησει καν τα λεφτα..της τα εδωσα και με ευχαριστησε..θα ξαναπροτημουσα ισως το μωρο αλλα δεν ειναι και το φορτε του γραφειου.μου επισης οτι σπουδαζει σε πανεπιστημιο της χωρας της και θα ξαναγυρισει συντομα..γα το πανεπιστημιο δεν το παιρνω και ορκο.με χαλασε ομως οτι η γκομενα καπνιζε και τα χνωτα της μυριζαν τσιγγαρο...φαε μια τσιχλα ρε κοπελια..αυτα γενικα..καλο βολι σε ολους!!Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
graziano
Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού