Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολλα αρνητικα εχουν γραφτει για την Ματα αλλα με μενα ηταν αρκετα καλα τα πραγματα. Η συναντηση εγινε στο ξενοδοχειο πισω απο το ωνασειο και το ραντεβου εγινε μεσω τηλ οπου το σηκωσε η φιλη της. Οταν μπηκε η κοπελα δεν μου γεμισε και πολυ το ματι για να πω την αληθεια. Ειναι ενα κοριτσι που ισως να το ξανακοιταζες αν περναγε διπλα σου. Καλο σωματακι με μετριο βυζακι μικρο αλλα σφιχτο κωλαρακι ωραια ποδια και γενικα ολα συμβαδιζουν με την ηλικια της. Το μοναδικο αρνητικο ειναι οτι το μαλλι της παρολο που ειναι μακρυ ειναι λιγο αρραιωμενο. Εχει λιγο μαγκικο στυλακι αλλα αν συζητησεις λιγο μαζι της πριν το σεξ και την χαλαρωσεις τοτε εμφανιζει εντονη θυληκοτητα στα ορια του πολυ προστυχου! Ειχα ξεκινησει για μια ωρα αλλα μολις ξεκινησαμε, ενω το τσιμπουκι δεν ηταν και κατι το φοβερο, οταν ανεβηκε απο πανω με γαμησε κανονικα! Εμεινα μαλακας! Χοροπηδαγε επανω μου σαν να ηθελε να φτασω μεχρι τις σαλπιγγες! Εκλεισα και δευτερη ωρα στα καπακια και αραξαμε να χαλαρω λιγο να ανασυνταχθω για τον δευτερο γυρω! Εκει εγινε της κακομοιρας οταν αρχισαμε το πισωκολητο! Μου ζηταγε να την χτυπαω, να την βριζω και να την σφυροκοπαω διχως τελος! Αντεχει πολυ! Και φωναζει πολυ αν βρεις τον ρυθμο της! Με τα πολλα περασα ενα αρκετα δυνατο 2ωρο απο εκει που δεν το περιμενα! Μαλλον η χημεια ηταν γιατι σπανια εχω παει με cg που να συμπεριφερεται τοσο αγρια την ωρα του σεξ! Αν και δεν το συνηθηζω να ξαναπηγαινω με την ιδια κοπελα ισως να την ξανασυντησω αν θελω να περασω ενα εντονο βραδυ! Παντως δεν θα ειναι για πολυ καιρο στον χωρο γιατι αυτο το κανει για να κανει σπασιμο σε καποιον επομενως σε λιγο καιρο θα φυγει. Εκτος και αν.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2010
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
46
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού