Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον πριν ξεκινησω να λεω οτιδηποτε, την συγκεκριμενη κυρια την ειχα βαλει πολυ καιρο στο ματι και την πηρα μονο και μονο για την ειχα αποθημενο! Τοσο μαλακας ειμαι! Το ραντεβου εκλεισε τηλεφωνικα με συνοπτικες διαδικασιες και αρκετα γρηγορα μπορω να πω. Η συναντηση εγινε στο γνωστο πια ξενοδοχειο πισω απο το Ωνασειο. Μου ειπε να παω εκει και να περιμενω. Σκαει μυτη με 10 λεπτα καθιστερηση μεσα σε μια τζαγκουαρ και αφου μου εκανε ενα φεις κοντρολ μου λεει περιμενε να αφησω το αμαξι σε ενα παρκινγκ λιγο παρακατω και ερχομαι. Λοιπον η κυρια ειναι πολυ διαφορετικη στο προσωπο (γερασμενη) σε σχεση με τις φωτο. Εχει αρκετα καλο σωμα για την ηληκια της που την υπολογιζω γυρω στα +40. Μεγαλα βυζια(σιλικονουχα) και δεν θελει να της τα πολυπιανουνε. Και πολυυυυ τριχα στο μουνι! Δεν ξερω γιατι εμεινα οταν το ειδα γιατι σιχαινομαι την τριχα, επρεπε να την κανω με ελαφρα! Ειναι πολυ ψωνιο με τον εαυτο της και το παιζει πολυ φινετσατη! Στο σεξ τωρα παιρνει πρωτοβουλιες αλλα η εκτελεση ειναι ολιγον τι τρισαθλια! Η πιπα μουφα, σκουφατη και χωρις πολλα πολλα! Της αρεσει να γαμιεται και να κοιταει τον εαυτο της στο καθρεφτη! Ψωνιο!! Γενικα ειναι μια μετρια προς κακη η ολη φαση με την συγκεκριμενη κυρια και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα λεφτα που ζηταει!!! Δεν θα την ξανασυναντησω ποτε ξανα ακομα και αν με πληρωνε τα 5απλασια απ οτι εδωσα! Ουστ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2009
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
500€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
46
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 zeljko

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2015
σιγουρα μας κανεις πλακα συντροφε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1