Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ευα αποτελεί μια τίμια πρόταση στο χώρο. Είναι μια 40 αρα όμορφη στο πρόσωπο γυναίκα, το δε σώμα της για την ηλικία της είναι άψογο με πολυ καλές αναλογίες. Το καλύτερο από όλα είναι οτι έρχεται να σε συναντήσει με μια χαλαρότητα την οποία προσπαθεί να στην περάσει και σε εσένα. Βυζάκι 4αρι πολύ καλό, μουνάκι φρεσκοξυρισμένο και στενό θα έλεγα. Πρωκτικό δεν κάνει. Τσιμπούκι δυνατό, βαθύ το οποίο κάνει και χωρίς χέρια αν της το δείξεις με τρόπο. Δεκτική σε όλες τις στάσεις, αντέχει το σφυροκόπημα και γενικά δίνει το καλύτερο της εαυτό. Επίσης μπορεί να την χύσεις στο σώμα όπου κυριολεκτικά τα καταπίνει όλα στραγγίζοντάς τον μέχρι την τελευταία σταγόνα. Το καλύτερο από όλα όμως είναι η γενικότερη συμπεριφορά της η οποία είναι ευγενική, με χιούμορ και διάθεση να σου προσφέρει οτι μπορεί για να περάσεις καλά μαζί της. Μάλιστα όπως μου είπε φροντίζει να κάνει 2 ραντεβού την ημέρα (το πρωι δουλεύει) ώστε να μπορεί ξεκουραστα να προσφέρει οτι καλύτερο μπορεί στον πελάτη. Στο θέμα διάθεση, επικοινωνια, γενική συμπεριφορά αν μου επέτρεπε το σύστημα θα βαθμολογούσα περισσότερο. Αυτά όλα σας τα λέει κάποιος που δεν το απόλαυσε όσο ήθελε΄το ραντβού αυτό καθώς λόγω απρόσμενης έντασης την εν λόγω μέρα πήγε πτώμα στον ραντεβού και στα πρώτα 5 λέπτα την έχυσα στο στόμα κατα το τσιμπούκωμα. Στην συνέχεια ενώ πίστευα οι δεν θα καταφέρω να την ξαναχύσω με επιμονή και υπομονή κάναμε δυνατό sex τελικά όπου με έκανε μες στην ώρα ξανατελείωσα. Χρωστάω στον εαυτό μου ένα δεύτερο ραντεβο΄θ μαζί της. όποιος την πάρει νομιζω οτι δεν θα σκεφθεί οτι πήγαν χαμένα τα λεφτά του.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
269
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού