Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Call-Girls 118175
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ρε παιδια ειλικρινα με αυτη την κοπελα δεν γινοταν να μην κανω κριτικη.... την συναντησα σημερα το απογευμα. ερχεται στο δωματιο μενα απιστευτο φορεματακι κοντο κ γοβες,πραγμα που με εφτιαξε τρελα κ με ξεκιναει κατευθειαν στα γλωσσοφιλα.... το στηθος της τρελα στητο!!στο θεμα του σεξ κ της ορεξης οτι και να πω ειναι πολυυυυ λιγο!!!δν εχω ξαναπαει με επι πληρωμη γκομενα κ να γουσταρει ετσι!!το νινακι της υγρο οσο δεν παει!!ειχα τρελαθει!κ οχι μονο αυτο αλλα αντεχει κ πολυ στο σφυροκοπημα!!!1 ωρα την επαιρνα ασταματητα κ ουρλιαζε συνεχεια...παιζει να μας ακουσαν ολοι!κ σφαλιαρες κ τραβιγμα μαλλια κ ολα!δεν το εχω ξαναζησει αυτο να γουσταρει ετσι γκομενα...κ ηθελε κ αλλο αφου τελειωσε η ωρα!!!δν το πιστευααα!!!λεω πλακα μου κανει!!χτυπουσε το κινητο της κ εκενη μου ελεγε μην σταματας!!!κ συνεχεια γλωσσοφιλα!!φυγαμε κ οι 2 κομματια απο την κουραση...αυτο μου λεγε στο ασανσερ που κατεβαιναμε..οτι δν μπορει να παρει τα ποδια της..οχι απλα τα δινει ολα,σε ξεζουμιαζει!!!ειλικρινα ρε παιδια δεν εχω γραψει ποτε κριτικη αλλα αυτο το γκομενακι ειναι απιστευτο...στη βαθμολογια τα 7αρια ειναι λογο το οτι δν μου επιτρεπει το συστημα να βαλω παραπανω.συνισταται ανεπιφυλακτα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
533
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού