Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπελα ειναι ψηλη, πιτσιρικα με στητο μικρο βυζι και ενα κωλο ποιημα.
Μπηκε μεσα με πολυ καλη διαθεση, φιλακι και κουβεντουλα. Στα γρηγορα για φρεσκαρισμα και βγηκε οπως τη γεννησε η μαμα της.
Νεανικο κορμι, απαλο δερμα και κωλαρα σουπερ.
Ξεκινησε μια πιπα με ορεξη και περιποιηση παντου και μετα απο ενα συντομο γυρο 2-3 στασεων ακολουθησε καταθεση στο κωλαρακι της. Μετα το απαραιτητο φρεσκαρισμα ,ειπαμε δυο κουβεντες, ζει στο Μιλανο και ηρθε για δευτερη φορα στην Αθηνα.
Με δικη της πρωτοβουλια ξεκινησε πιπα γονατιστη στο κρεβατι και στη συνεχεια ακολουθησε σοδομισμος...
Στην αρχη εκανε ναζακια, οτι δηθεν ειναι μεγαλος και μπορει να πονεσει, αλλα μετα απο 2-3 λεπτα προσεκτικης επαναληψης ηρεμης διεισδυσης, η τρυπουλα ανοιξε και ακολουθησε επικό ξεκωλιασμα σε πολλες στασεις. Η γκομενα τρελαθηκε, φωναζε και τριβοτανε και στο cow μου χαρισε ενα ανεπαναληπτο μουλιασμα αρχιδιων απο το τελειωμα της. Μολις ενοιωσα τα ζουμια να τρεχουν δεν αντεξα και τελειωσα με εκρηξη μεσα στην κωλαρα της.
Απο τα καλυτερα ξεκωλιασματα, σε ενα πανυψηλο (1.80) μωρο, με μονο μειονεκτημα την οδοντοστοιχια της.
Ψαχνοντας να γραψω κριτικη, διαπιστωσα οτι αφαιρεσε το anal απο τα extra, που σημαινει πως και αλλοι συναγωνιστες της ξεσκισαν το νεανικο κωλοτρυπιδακι. Ευγε παλικαρια. Οποιος προλαβε προλαβε. :-)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.312
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, TOMCRUISE, astronaut80 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2024
Μπράβο σου αν στα αλήθεια πήρες πρωκτικό, όμως σχεδόν σε όλες τις κριτικές αναφέρουν ότι συνήθως αρνείται, που σημαίνει πώς είχε την συγκεκριμένη υπηρεσία σαν κράχτη.

Και για να το αφαίρεσε, σημαίνει ότι δεν το γούσταρε.
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
11 Ιουνίου, 2024
@bigmountain, τι λογο εχω να πω ψεμματα;
Οντως προσπαθησε να το αποφυγει, αλλα το εριξα στο χαβαλε και την πηγα σιγα σιγα μεχρι να χαλαρωσειι και μετα επεσε ξεκωλιασμα
review reaction 1 hornyasfuck
11 Ιουνίου, 2024
@bigmountain

Δεν σημαίνει ντε και καλά, ότι ΔΕΝ το γουσταρε.
Και η Ίσα η Σουηδέζα, τέλη Απριλίου αρχές Μαϊου φέτος, κοντά 8-9 μέρες το είχε στο πρόγραμμα, αλλά της ανοίξαμε τον πάτο αλύπητα (δες και σχετικές κριτικές).
Μιλάμε εγώ στο 2ο ραντεβού, πρέπει να της τον έκανα Panama Channel...
Οπότε σου λέει η γυναίκα, πόσο ακόμα να αντέξω...
Εξάλλου ο κωλος θέλει και την κατάλληλη προετοιμασία, πόσο μάλλον όταν είναι και πολύ συχνά στο πρόγραμμα.

ΥΓ. Για αυτή εδώ δεν ξέρω, πολύ θα ήθελα όμως να της έκανα μια σπέσιαλ κολονοσκοπηση.
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, Giannis676, Paparotti και 2 άλλα μέλη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3