Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 9 10
Call-Girls 55202
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το κορίτσι η μάλλον η γυναικάρα αυτή είναι ένας εκρηκτικός συνδυασμός εξωτικής ομορφιάς και ακορεστης διάθεσης για σεξ !Ψηλη , αεράτη και εξαιρετικά πειστική !Φερνει στο πρόσωπο στην Μιa Khalifa είναι ομως πολύ πιο όμορφη.Πολυ δυνατη σε ότι κάνει και φαίνεται ότι απολαμβάνει όσο και ο παρτενέρ της την όλη συνεύρεση.Ο εκλεπτυσμένος ερωτισμός της μετατρέπεται εύκολα σε φλωγερο πάθος που απογειώνει τον εραστή της.Βαζει αισθησιακή μουσική και σου δίνει και καταλαβαίνεις!Κορυφαια στιγμή όταν στην έναρξη του δεύτερου γύρου μου λέει γεμάτη καυλα: σταματά τώρα θα σε γαμησω εγω!!!Δεν χρειάζεται νομίζω να πω κάτι παραπάνω ,το κορίτσι είναι φυσικό ταλέντο !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Manowar24
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
524
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 C.G.A, Km7699, maradona7 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2024
Ρε φίλε ολα αυτά που γράφεις, σε ταινία μεγάλου μήκους τα είδες;
Βαρεθήκαμε ν ακούμε γενικότητες, γράψε καμία λεπτομέρεια για γαμισι, έτσι δεν μπορούμε να αποφασίσουμε
review reaction 1 review reaction 3 BIG_BIG_BEN, hornyasfuck, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
11 Ιουνίου, 2024
Ρε μάστορα όλα αυτά που γράφω τα ειδα με την Αντριάνα .Γκεγκε ;Τι θελεις να σου περιγράψω ακριβώς τι στάσεις κάναμε;Ένα κορίτσι θα δοκιμάσεις δεν θα αγοράσεις μονοκατοικία στην Εκάλη.
review reaction 3 DirkDiggggler, Bartender 74, hornyasfuck
11 Ιουνίου, 2024
Τύπε παίχτηκαν τίποτα παράνομα εξτραδακια και δεν γράφεις λεπτομέρειες Money MouthMoney Mouth. Έτσι δεν μπορούμε να αποφασίσουμε.
review reaction 1 review reaction 3 Larson, Bartender 74, hornyasfuck
11 Ιουνίου, 2024
Τύπε ούτε παράνομα εξτραδακια ούτε κάτι άλλο περίεργο.Δεν συνηθίζω να γράφω αναλυτικές περιγραφές παρά μόνο την γενική εικόνα που μου αφήνει το εκάστοτε κορίτσι.
review reaction 1 BIG_BIG_BEN, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4