Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ το γραφείο διότι πραγματοποίησε έναν μικρό διαγωνισμό στο νήμα του και ήμουν εγώ τελικά αυτός που κέρδισα ένα free fuck με την Camilla μέσω ενός μικρού λογοπαίγνιου.

Με ενημέρωσαν ότι κέρδισα και ασφαλώς δεν άφησα την ευκαιρία να πάει χαμένη παρόλο που ήμουν πολύ απασχολημένος.

Η συνεννόηση με το τηλεφωνικό κέντρο υπήρξε άψογη.

Το ραντεβού κλείστηκε την ημέρα και την ώρα που επιθυμούσα χωρίς μα και μου.

Το κορίτσι ήρθε στην ώρα του και χωρίς καθυστέρηση.

Χτυπάει η πόρτα και αντικρίζω ένα κορίτσι πολύ όμορφα ντυμένη με ένα μαύρο συνολάκι, μαύρο πέτσινο μπουφάν από πάνω και λευκό πεδιλάκι να τονίζουν τα όμορφα και μικρά πελματάκια της.

Η πρώτη εικόνα είναι ένα μεγάλο Ουάου.

Πολύ ευχάριστη και χαμογελαστή σε κερδίζει αμέσως με την ομορφιά της και το χαμόγελό της.

Είναι εντυπωσιακό το γεγονός ότι οι φωτογραφίες της ανταποκρίνονται 100% στη πραγματικότητα.

Μπράβο στο γραφείο για τις ειλικρινέστατες φωτογραφίες.

Μιλήσαμε λίγο με τα Αγγλικά της να είναι σε ικανοποιητικό επίπεδο αφού έχει σύντομο πέρασμα από το Λονδίνο.

Είπαμε διάφορα.

Της αρέσει πολύ η Ελλάδα αλλά και σε ποιόν δεν αρέσει.

Γδύθηκε και αντίκρισα ένα όμορφο λεπτό σωματάκι και στεγνό από περιττά κιλά.

Βιζάκι 2-αράκι φυσικό, πολύ ελαφρώς πτωτικό αλλά για πολύ χούφτωμα και γλείψιμο.

Της αρέσει κιόλας να παίζεις ελαφρά με τις ρώγες της.

Τουλάχιστον με μένα.

Φιλιά δεν δίνει πολλά, απολύτως σεβαστό, δεν ενοχλήθηκα καθόλου.

Καθαρή με μικρά τατουάζ στο δεξί της χέρι και στο στέρνο της.

11 τον αριθμό αλλά δεν ενοχλούν.

Πίπα νορμάλ και με λίγο αρχιδογλείψιμο.

Με καβάλησε, την καβάλησα και εν συνεχεία την έστησα στα τέσσερα για σφυροκόπημα.

Κωλοτρυπίδα μούρλια και παρθένα.

Δάχτυλα δεν δοκίμασα να χώσω.

Διαλειμματάκι και ξανά πίπα.

Με καβάλησε και λίγο πριν χύσω 4 λίτρα ... σπέρμα την ενημέρωσα ότι θα χύσω στο προσωπάκι της.

Την έστησα στο κρεβάτι ανάσκελα και ολοκλήρωσα στο προσωπάκι της και με το στόμα της έκανε μπουρμπουλήθρες.

Στο τέλος μου έκανε και ένα ελαφρύ μασαζάκι για χαλάρωμα.

Μπανάκι, αμοιβαίες φιλοφρονήσεις ότι θα ήθελε να με ξαναδεί και εις το επανιδείν.

Βάζω 10 στο VFM διότι το γραφείο μου την έκανε δώρο αλλά και δώρο να μην μου την έκανε πάλι θα έβαζα υψηλή βαθμολογία.

Αν την δεις έξω είναι ένα κορίτσι που δεν παραπέμπει σε ιερόδουλη αλλά σε ένα όμορφο καυλάκι που σίγουρα θα ήθελες να πηδήξεις και μάλιστα το πήδηξα σχεδόν τζάμπα.

Πλήρωσα μόνο τον οδηγό του γραφείου €20 και έξτρα €30 το COF.

Σύνολο €50.

Σίγουρα αξίζει το κορίτσι.

Συμπεριφερθείτε της με ευγένεια γιατί είναι ένα γλυκύτατο και χαμογελαστό κοριτσάκι.

Τέλος για την σύγκριση που πολλοί θα επιχειρήσουν να κάνουν με την Mavie εγώ από την μεριά μου θα πω το εξής :-

Η κάθε μία έχει τα προτερήματά της και τα μειονεκτήματά της αλλά και οι δύο τους παραμένουν σε πολύ υψηλά στάνταρντς.

Είναι ίδιας κατηγορίας.

Ίσως και "ξαδέλφες".

Τα εύσημα στο γραφείο γιατί μετά την σούπερ Σουηδέζα Isa έφερε και άλλη μια σούπερ εξαιρετική Βραζιλιάνικη περίπτωση από το Σάο Πάολο.

Αυτά τα ολίγα από μένα.

Bye for now.

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
50€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
167
Likes:
88.234
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 bigmountain, mancunian1986, maradona7 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2024
Καμίλα - Μαβι 2-1 . Αρχισε πρωτα αλλος συναγωνιστης να μιλαει για Καμιλα, εσπευσε αλλος να ισοφαρισει σε 1-1 με Μαβι και γρηγορα ηρθε το 2-1. Στοιχηματιζω οτι ερχεται το 2-2 αμεσα.
review reaction 1 review reaction 3 gnnakos, Bartender 74
15 Μαΐου, 2024
Από τα γραφόμενα σου φαίνεται οτι τα περισσότερα τα κάνει στα πεταχτά και δεν αφήνει και δάχτυλα. Αυτό εγείρει μεγάλες αμφιβολίες για την απόδοση της.
Εννοείται ότι η μαβι καραγαμιεται ασύστολα κσαι χωρίς αναστολές. Μάλλον είναι ασύγκριτες οι 2 αυτές με την μαβι να έχει τα πρωτεία
review reaction 1 gnnakos, astronaut80, Bartender 74
15 Μαΐου, 2024
Άμα πήρε σφραγίδα έγκρισης από Αννάπορνο, θα δοκιμαστεί πολύ σύντομα σε πολύωρο, όπως ακριβώς της αξίζειΑσάλιωτα
Ευχαριστούμε για τη κριτική, αν ρώτησες πόσο θα κάτσει θα με ενδιέφερε να μάθω.
review reaction 1 astronaut80, Bartender 74, Annapurna
15 Μαΐου, 2024
Aπο την κριτικη ( μάλλον και τις 3 κριτικές) δεν προκυπτουν πουθενα τα διθυραμβικά σχόλια!Και οι φωτο που βλέπουμε ιδιως πρόσωπο (τελευταία φωτο με φορμα και ασπρο μπουστο)ειναι μετριες.Και το σέρβις επισης,από οσο καταλαβα,δεν ειναι και καμια υπερπαραγωγή.Το αντιθετο μάλλον.Συν το 1.62.
Οπότε;;;Τελος πάντων γουστα ειναι αυτα,εφυγε η Μαβι,επρεπε να αντικατασταθεί με διαγωνισμούς και λοταρίες και λοιπά ασόβαρα πραγματα

υγΔηλαδη πιστευει κανείς οτι θα μπορουσε να γραφτει κακη κριτικη απο τον οποιονδηποτε "νικητη" του διαγωνισμού;
Ειπατε ποτέ σε δωρο που σας εκαναν "Τι μαλακία ειναι αυτη που μου πήρες";;
review reaction 1 jason155, bigmountain, Xaramofais και 4 άλλα μέλη
15 Μαΐου, 2024
Δάκτυλα οχι, βυζακι σε ελαφρά πτώση, φιλάκια οχι, στήσιμο,πιπωμα χλιαρό, πως μπορουν να συγκριθούν απορώ. Να τονίσουμε επισης ότι η μία ξεκίνησε με 140 και με το μουνι της και μπράβο τής το πήγε 180.η άλλη με το γειά σας 160....Χμμμ; @gnakos τα είπες όλα....
review reaction 1 Larson, bigmountain, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
15 Μαΐου, 2024
Καταρχήν να σας ευχαριστήσω όλους για τα ευγενικά σας σχόλια.
Κατά δεύτερον σκοπεύει να κάτσει 1 μήνα.
Κατά τρίτον και σημαντικότερον το μουνάκι της είναι ξυρισμένο, κλειστού τύπου και βάζει τζέλ πριν την διείσδυση.
review reaction 1 bigmountain, Bartender 74, astronaut80 και 1 ακόμα μέλος
16 Μαΐου, 2024
@Annapurna είναι αδερφή της Mavie? (Γιατί της μοιάζει εκπληκτικά)
review reaction 1 Bartender 74
16 Μαΐου, 2024
Ξαναλέω. Η κάθε μια είναι μοναδική και ξεχωριστή.

Έχει καταντήσει όμως αστείο οι συγκρίσεις με τη Mavie.

Πάντως από τα γραφόμενα σου και τις προηγούμενες κριτικές, δεν προκύπτει πουθενά ότι είναι καλύτερη της άλλης.

Φιλικά πάντα.
review reaction 1 Johnny Red2, astronaut80
16 Μαΐου, 2024
Μπίγκ Μάουντεν για χαλάρωσε λιγάκι.
Πετάγεσαι σαν την πορδή παντού.
Φτάνει πλέον με τα βλακώδη σχόλια.
Πήγαινε στη Mavie εσύ και παράτα μας στην ησυχία μας.
review reaction 3 Bartender 74, bigmountain
16 Μαΐου, 2024
@gnnakos "εφυγε η Μαβι,επρεπε να αντικατασταθεί με διαγωνισμούς και λοταρίες και λοιπά ασόβαρα πραγματα"
Αξιότιμο μέλος θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι η διαγωνισμούς κάναμε και πριν φύγει η Μαβι .

"Και οι φωτο που βλέπουμε ιδιως πρόσωπο (τελευταία φωτο με φορμα και ασπρο μπουστο)ειναι μετριες."
Η φωτογραφίες είναι ελαφρώς επεξεργασμένες έως καθολου όπως συμφωνούνε και οι τρεις σχεδόν κριτικές .

"Δηλαδη πιστευει κανείς οτι θα μπορουσε να γραφτει κακη κριτικη απο τον οποιονδηποτε "νικητη" του διαγωνισμού;"

Κανένας δεν ξέρεις πίεσε το μέλος που έκανε την κριτική να πάρει τη συγκεκριμένη κοπέλα από ότι θυμάμαι είχε κάνει δύο σχόλια και για μία άλλη κοπέλα οπότε δεν ξέραμε ποια θα διαλέξει και γενικά δεν ζορίζει κανείς όποιος κερδίσει να πάρει κάποια συγκεκριμένη.


Ξέρω ότι η Μαβι έχει πάρα πολύ φανατικούς θαυμαστές και καλά κάνει, αλλά καλό θα ήταν τα λεγόμενα σας να ευσταθούν ειδικά όταν επρόκειτο για "κραξιμο" .

Καλή σας μέρα!
review reaction 3 HoneyVoskos
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10