Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 22889
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική θυμάμαι πάντως ότι ήταν Σάββατο και έιχε ξεκινήσει 3-4 μέρες τόσο στο γραφείο όσο και γενικά ως εσκορτ σύμφωνα με ότι μου είπε .

Περίμενα καιρό να ανοιχτεί καρτέλα της και τώρα που είδα το συναγωνιστή είπα να γράψω και εγώ .

Η δαναη ήρθε ακριβώς στη ώρα της πεντακάθαρη με ένα φορεματακι κοντό διχτυωτό καλσον και πέδιλα ψηλοτάκουνα .

Ανοίγω τη πόρτα τη ρωτάω αν θέλει να της προσφέρω κάτι και να κάτσει δυο λεπτά να γνωριστούμε και είπε ότι είναι κομπλέ και θα γνωριστούμε στο κρεβάτι . Πριν καλά καλά βγάλει το παλτουδακι της είχε αρχίσει να με φιλάει βαθιά με γλώσσα και με διάρκεια ενώ παράλληλα με ξέντυνε . Προχωρησαμε κατευθείαν στα ενδότερα . Η πίπα της ήταν καταπληκτική βαθιά και σε ερώτηση μου πως γίνεται να είναι τόσο έμπειρη και καλή αφού μου είπε ότι ήταν 4 μέρες στο χώρο είπε ότι της αρέσει γενικά πολύ το σεξ με τους παρτενέρ της και έκανε το χόμπι της επάγγελμα . Στο σεξ ήταν εξίσου καλή δοκιμάσαμε διαφορά και με τελείωσε με ευκολία . Άντεχε σε υψηλές στροφές.
Με το που βγήκα από το μπάνιο χωρίς να έχουμε μιλήσει πολύ με ξανάπιασε αμέσως στη πίπα και τελείωσα δεύτερη φορά σε 35 λεπτά περίπου . Γενικά δε κλέβει καθόλου χρόνο ούτε με διαλόγους ούτε στο μπάνιο και κοιτάει να σου προσφέρει τα μέγιστα σε όλη τη διάρκεια του ραντεβού . Δείχνει να το ευχαριστιέται και να ενδιαφέρεται να φύγεις αληθινά ικανοποιημένος όπως και η ίδια . Ελπίζω να καταφέρω να τη ξαναδω το συντομότερο .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 13, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.686
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Thanos1990, GALLAS και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2024
Ωραιος!
Ηλικία εσύ πόσο τι έκανες φίλε;
Είναι γλυρω στα 35; ή έχεις περασμένα 40; τι εικόνα σου έβγαλε;
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
13 Μαΐου, 2024
@redcole άποψη μου είναι ότι είναι γύρω στα 35. Ίσως λίγο πανω αλλά πιστεύω κάτω από 40. Εγώ πάντως αύριο γίνομαι 44 την έκανα σίγουρα μικρότερη μου . Όσο και να είναι τη θεωρώ καλοδιατηρημένη και περιποιημένη σαν γυναίκα . Ξέχασα να πω ότι έχει υπέροχα μάτια .
review reaction 2 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, RedCole και 1 ακόμα μέλος
13 Μαΐου, 2024
@Km7699
Χρόνια Πολλά με υγεία ρε φίλος!
review reaction 1 Km7699
14 Μαΐου, 2024
Ευχαριστώ πολύ @alexEasyRider
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4