Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 46451
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις είχαμε γυρίσει από τις διακοπαρες μας και λέω κάπως πρέπει να αποφορτιστουμε.
Και κλίνω Νικολέτα.
Κοπέλα 30 νταρα πλας σίγουρα
Ξανθά μακριά μαλλιά δύο μάτια σαν χάντρες όχι ψιλή αλλά όχι και κοντή σώμα καλό και δύο στηθακια που ασφυκτιουσαν μέσα στο φόρεμα.
Κάθετε προσφέρω ποτό χαμογελαστή και ευδιαθετη κοπέλα ζήτησε να κάνει ένα τσιγάρο είπα οκ έκανε ούτε το ένα τρίτο από αυτό και τσουπ λέει πάω για φρεσκάρισμα.
Δύο τρία λεπτά και ο αγών ξεκίνησε δν ξέρω για εσάς αλλά εγώ πείρα όχι απλά φιλιά κόντευε να με ρουφήξει στοματικό το έχουν πει και οι άλλοι είναι σεμιναριακο της αρέσει και στο δείχνει άμα την αφήσεις μπορεί να γλύφει με της ώρες και όχι τίποτα λίγο έτσι λίγο αλλιώς μιλάμε για ντιπ 20000 λεβιές κατο από την θάλασσα για τόσο ντιπ.
Στο σεξ μια χαρα ανταποκρίνεται δεν λέει όχι σε κάτι ειδικά όταν καβαλάει το γουστάρει και παρότι έδειξα κουρασμένος αναζητούσε τον ένα γύρο πίσω από τον άλλο οπότε από εμένα το δούλεψε το ένσημο και με το παραπάνω.
Αγγλικά είναι οκ να πείτε κάνα δυο κουβέντες το έχει.
Αα και κάτι ακόμα έτσι επειδή το έφερε στην τύχη η συζήτηση και μου το έχουν ξαναπεί και άλλες κοπέλες ρε μην είστε αγλεορες με τα κορίτσια δουλειά κάνουν κοιτάξτε να τους φερθειτε καλά και θα περάσετε και εσείς καλά αυτά είναι αλληλένδετα.
Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Cimis cimopoulos
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.124
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Johnny Red2, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2024
Ρε μάστορα μας κοροϊδεύεις? Η κοπέλα ειναι 40 + με παιδί και δεν θέλει να λέει πολλά πολλά.πιπα τυπικά απλά καλή, δάκτυλα δεν θέλει, μπατσακια δεν θέλει στο μισάωρο είχα γίνει Λούης. Τι έπρεπε να κάνουμε δηλαδή? Ήρθε για γαμήσι όχι για χαϊδεύω το γατάκι και πλήρωσε να τελειώνουμε..άλλος ένας προμοτορας του γραφείου. Πόσα σου έκοψαν?? 50αρικο??
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, HoneyVoskos και 2 άλλα μέλη
12 Μαΐου, 2024
Φιλαράκο αυτή είναι η γνώμη σου όσω για το άλλο που γράφεις εγώ προσωπικά δν έχω ανάγκη να κάνω το προμοτορα σε αυτό το γραφείο γτ αν δεις το 70% είναι κοπέλες από άλλο γραφείο τώρα απ την άλλη όπως γράφω εσύ είσαι κάνας αγλεορας και νόμιζες ότι επειδή θα την πλήρωνες θα έπρεπε να σου ανήκει και όλας άλλο αυτό εγώ φίλε μια φορά όλα αυτά που γράφεις με άφησε και με το παραπάνω να τα κάνω
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
23 Μαΐου, 2024
protondt τον εκραξες τον σιμοπουλο για προμοτορα αλλα εσυ κριτικη για την κοπελα δεν εκατσες να γραψεις...
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3