Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 11 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 43568
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το μωράκι εδώ το διαλέξα ξεκάθαρα από τις φωτογραφίες! Με το που τις είδα κατάλαβα ότι εδώ πρέπει να μπω!! Γρήγορη και άψογη επικοινωνία όπως πάντα με το γραφείο και το μωράκι έτοιμο να με υποδεχτεί! (Γνωστό ξενοδοχείο) έτσι όπως είναι στις φωτογραφίες έτσι ήρθε… η κοπέλα είναι καυλα με έντονα χαρακτηριστικά, ντυμένη μόνο με τα απαραίτητα και πολύ ευχάριστη. Κάτι που δεν είχα προσέξει για την κοπέλα γραφεί Πορτογαλία, αλλά είναι Βραζιλιάνα στην πραγματικότητα και η προφορά της είναι όλα τα λεφτά μέσα στην καυλα για μένα είναι ένα plus σίγουρα.

Πίπα επαγγελματική δουλεμένη με φουλ γλώσσα και πάθος! Ξεκίνησε να με καβαλάει και να δίνει αυτή ρυθμό έντονα και δυνατά! όμορφες και συχνές αλλαγές στις στάσεις που κρατούσαν όμορφο ρυθμό και διάρκεια για εμένα βασικό πιστεύω! Το αποκορύφωμα ήταν όταν την πήρα στα 4 το κωλαρακι της δεν υπάρχει είναι απίστευτο και φυσικά εκεί ήρθε και το τέλος για τον πρώτο γύρο!

Γρήγορο μπανάκι και ξεκινήσαμε 2 γύρο με πίπα! Εκει τα έδωσε όλα, κάθισε κάτω πάνω στα πόδια της με τα γόνατα λυγισμένα και μου πήρε πίπα στα όρθια κόντεψα να τελειώσω επιτόπου.. συνεχίσαμε με δυνατό σκληρό γαμήσι και πάλι το τελείωμα μας βρήκε στα 4 πάνω στην κωλαρα της.

Την προτείνω ανεπιφύλακτα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες μέσα στην καυλα και είναι για δυνατό γαμήσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.803
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Stef68, doc_lin και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού