Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 16264
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εκανα την επιλογη μου κυριως απο τις φωτογραφιες. Απο κοντα μου αρεσε περισσοτερο το προσωπο απο το σωμα γιατι εχει λιγο κοιλια απο γεννα αλλα γενικα για να καταλαβετε πως ειναι βγαλετε με το μυαλο σας μονο την λαμψη απο τις φωτογραφιες.
Πανετοιμο για δραση το γκομενακι, χαμογελαστο και περιποιημενο στην τριχα. Το ντυσιμο της με την ομορφια που εχει δεν θα παιξει μεγαλο ρολο αλλα και παλι το προσεχει.
Αυτο που με ξετρελανε ηταν το βλεμμα της και οι ματαρες της, πολυ κουλ και σεξι γκομενα, ειναι λες και θα σε σκισει εκεινη και οχι εσυ.
Σκεφτομαι τωρα τους τυπους που γουσταρουν ανωμαλιες, σιγουρα θα τους περιποιειται καλα αλλα εκεινη την στιγμη το μονο που μπορουσα να κανω ηταν να την καλοπιασω για μου τα δωσει ολα.
Δεν χρειαστηκε να προσπαθησω πολυ γιατι ειναι συνειδητοποιημενη και δεν χρειαζεται διαπραγματευση για τις υπηρεσιες της.
Ηταν αψογη στα αγγλικα και ευδιαθετη, ακομα και στον τροπο που μου εκανε το τσιμπουκι φαινοταν οτι γουσταρε.
Στην τεχνικη ηταν πολυ καλη, εχει εμπειρια και της κοβει το μυαλο σε οτι εχει σχεση με το σεξ. Φιλια και γλειφομουνια οσα ηθελα πηρα και εδωσα, με την ενεργη συμμετοχη της σε ολα οσα καναμε. Καναμε πολλες στασεις και σε ολες ακολουθησε οπως αρμοζει σε μια εσκορτ. Το καβαλημα ειναι μαλλον η αγαπημενη της σταση γιατι την εκανε με ενθουσιασμο και εχυσε πολυ το μουνι της. Τελικα την ξεσκισα σε πισωκολλητο και εχυσα μεσα σε λιγα λεπτα.
Ο επαναληπτικος γυρος κινδυνεψε να μην εχει χυσιμο γιατι ηταν το τριτο γαμησι της ημερας αλλα τελικα μου τον πηρε στο στομα και εσωσε την κατασταση.
Το χυσιμο αυτην την φορα εγινε πανω στις ομορφες τεχνητες βυζαρες και το δεχτηκε με ευχαριστηση.
Πολυ πετυχημενο το ραντεβου, περασα καλα με την καυλιαρα Νικη και σιγουρα θα επαναλαβω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 30, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.195
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 C.G.A, mancunian1986, Johnny Red2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2024
Ξέρουμε πόσο θα κάτσει στα μέρη μας;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1