Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48417
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα κύριοι συναγωνιστές

Πρώτη κριτική για μένα εδώ χάμω
. Δε θα γράψω κάτι πρωτόγνωρο για τα μέχρι τώρα χρονικά . Αλλά αφού την αξίζει τέτοια κριτική, κρίμα είναι το παιδί μας να μην την πάρει.

Όλα ξεκίνησαν ένα ηλιόλουστο απόγευμα Σαββάτου ... το ένα ραντεβού τελείωσε, αλλά είχα καιρό σταμπάρει τη Mia , αλλά εγώ σα καλό παιδί δε σουλατσαρω αριστερά και δεξιά. Βασικά άκυρο, νέος στο επάγγελμα είμαι οπότε λογικό κι αυτό. 4η διαφορερικη κοπέλα είναι που συναντώ οπότε μη φανταστείτε και πολλά. Ψάρι μεγάλο .

Μνήμα κατευθείαν στο γραφειο και μου λέει για μεσάνυχτα και είχα μπροστά μου 3 ώρες... λέω του πουστη . Θα περιμένω. Τόσες κριτικές λέω αποκλείεται να φάω φώλα.

Πέφτω και για μια ώρα ύπνου γιατί τα μάτια μου κλείνανε. Λέω ότι γίνει. Ας με βρει ζαμπονάκι. Τι να κάνουνε.

Ξυπνάω, ετοιμάζομαι. Ακούω πόρτα. Λέω εδώ είμαστε.

Ανοίγω πόρτα πρώτο σοκ . Ντυμένο μωράκι, μ ένα πολύ ωραίο συνολάκι, όχι μαλακίες. Σωστή κιουρία.

Να μη κάνω και αναφορά για το αυτές τις ματάρες. Μου έφυγε το μουνι τελείως. Είναι το κάτι άλλο.

- Hi , - hi ο πρώτος διάλογος κλασσικα . Περνάει μέσα.

Μπορώ να πω ότι με έλουσε ένας ιδρώτας πρώτος. Την είδα λίγο όχι πολύ ενθουσιασμενη . Λέω θα δούλευε όλη μέρα νταξ λογικό.

Μπαίνει μέσα κάθεται στο κουπεπέ, μιλάμε λίγο έτσι να δει με τι έχει να κάνει να πούμε. Της κάνω και γω λίγο τα τσιρκα τα δικά μου , κατάλαβε με τι έχει να κάνει. Οπότε και τα χαμογελακια πέσανε και ο πάγος έσπασε και όλα καλά.

Πάει στο μπάνιο γυρνάει με σετ μαύρα εσώρουχα. Μπορώ να πω , αν και το σώμα της και το βυζακι είναι λίγο χαλαρούλια, ότι δε με χάλασαν ΚΑΘΟΛΟΥ . Γούστα είναι αυτά ρε μαγκες μη βαράτε.

Καθόμαστε λίγο ακόμα καναπέ και αρχίζει το μπαλαμουτάκι. Πολύ ωραίο φιλί έτσι βαθύ οχι μημου απτου . Χειλάκια πολύ ωραία. Εγώ σχετικά νεκρός από την κούραση της ημέρας αλλά μου τον έκανε ρόπαλο. Λέω καλά πάμε.

Μου λέει πάμε στο κρεβάτι. Χαζός είμαι να της πω όχι; πάμε της λέω. Ξεκινάμε φιλάκια και ως γνωστός λάτρης της γυναικείας φύσης , αφού περάσαμε λιγο βυζάκι , βουρ. Στο μουνάκι. Τώρα της άρεσε δε της άρεσε τι να σας πω ρε μάγκες. Ψάρι είμαι σας λέω. Αυτή φαινόταν να της αρέσει.

Ανεβαίνω να ξεκλεψω κάνα φιλάκι, μου λέει κάτσε τώρα εσύ . Όχι της λέω και ξαναπέφτω στο μουνάκι.
Αυτή τη φορά πιο έντονα. Λέω καλά είμαστε.

Ανεβαίνω της λέω αντε τώρα η σειρά σου . Και ξεκινάει κύριοι τις συγχωρδιες στο τρομπόνι.

Δεν έχω τις τρομερές απαιτήσεις ούτε είμαι απείρως φαν της πιπας ούτε μέσο σύγκρισης έχω. Αλλά ήταν πολύ καλή. Ωστόσο αυτή το πήγε και ένα βήμα παρακάτω λέω ΡΕ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ . Αφού ξεκίνησε με μπάλες, όχι σα να ρουφάει παγωτό χωνακι , κατέλειξε γλείφει σχεδόν κωλοτρυπιδα . Νταξ πρώτη φορά άλλη εμπειρία. Όλα τα λεφτά ήταν μπορώ να πω . Ένιωθα να με γαργαλάει εκεί μέχρι που έπεσα για ύπνο. Τρομερό.

Θα μας είχε μείνει κάνα 20λεπτο λέω ας βάλουμε και καπότα . Μπαμ μπαμ αναιβαινει πάνω και ξεκινάει .

Τώρα την ενοχλούσε το μέγεθος, γούσταρε όντως, δε ξερω . Φαινοταν να περναει καλα παντως . Την δουκεια την ξερει και με το παραπανω .Ψαρακλας είμαι το ξαναλέω. Να πω ότι είμαι και κάνας ψωλαρας να πω ναι αυτό φταίει. Τι να σας πω .

Ωραία εμπειρία αλλά δε κράτησε πολύ γιατί τελείωσε ο χρόνος και την έστειλα για ντουζάκι.

Βγήκε μιλήσαμε λίγο και έφυγε.

Πολύ καλή εμπειρία μαγκες δε θα χάσετε. Δοτική πολύ. Ευδιαθετη αν δει ότι δεν είσαι ούγκανος. Τη θέλει τη καυλάντα της . Τόσα θα έχουν δει τα μάτια της κάθε μέρα. Κρίμα είναι να μην της φαινόμαστε και μεις έτσι όπως πρέπει.

Είναι πολύ ωραία γυναίκα αντικειμενικά. Τα τατουάζ δε με χάλασαν καθολου . Φτεσκομυροδατη όπως πρέπει. Τώρα εγώ βαθμολογισα όλο το πακέτο . Που το έχει όλο. Τώρα αν εσείς βλέπετε το δέντρο και χάνετε το δάσος τι να σας πω ....

Πολλά έγραψα κούρασα μάλλον .

Καλά να περνάτε κύριοι και πάνω απ όλα σεβασμός στο άλλο φύλο. Ούτε μας ανήκουν τα κορίτσια ούτε θα πρέπει επειδή πληρώνονται να έχουν αντιμετώπιση ανάλογη.
Εξάλλου και αυτές καταλαβαίνουν πολύ καλά με το που ανοίξει η πόρτα με τι έχουν να κάνουν. Οπότε την επόμενη φορά σκεφτείτε αν είστε εσείς ένταξη και μη σκεφτείτε να μπείτε με το παραμικρό να τις θάψετε.

Αντε καλημέρες και καλές γιορτές μαγκες μου με αγάπη. Τίποτα άλλο. ΤΑ ΠΑ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
69
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 didumos2003, rocco65, maradona7 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2024
Καλώς ήρθες συνάδελφε στη κοινότητα!
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
29 Απριλίου, 2024
Καλῶς συνάδελγε στὴν κοινότητα
review reaction 2 review reaction 1 Johnny Red2, astronaut80
29 Απριλίου, 2024
Καλῶς ὅρισες συνάδελφε στὴν κοινότητα... ΥΓ: Τώρα τό πέτυχα....
review reaction 3 Johnny Red2
29 Απριλίου, 2024
Καλώς ήρθες! Η Μία είναι εξαιρετική και φουλ καυλωτική, ειδικά άμα αρχίσει να χύνει δίχως αύριο.
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4