Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 263899
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάποιες φορές εγω στα ραντεβού που κλείνω ψάχνω κοπέλες με πάθος ,άλλες φορές να προσφέρουν ανελέητο γαμησι,σε συνδιασμό με ένα χάδι,ένα βλέμμα να χαθώ για μια ώρα αμαρτίας που μπορώ να πάρω ..μερικές φορές η συνταγή βγαίνει αποτυχημένη και άλλες φορές πολύ πετυχημένη...

Με την Σοφία είναι η δεύτερη φορά που βρισκόμαστε..
Την πρώτη θέλω να την βγάλω ,να την σβήσω από το μυαλό μου ,πράγμα που το έκανε η ίδια ,την διέγραψε..

Θα μου πεις εσύ που διαβάζεις
Ρε φίλε που είναι η κριτική???
Είχα σχολιάσει σε έναν άλλον συναγωνιστή προ ολίγων ημερών ότι ξεκόλλα εν ολίγης να κακολογεις ,και εγώ δεν είχα περάσει καλά αλλά πάμε παρακάτω ....το προσπερνάμε και όλα καλά ...διαβάζοντας όλα αυτά γιατί είχα χρόνο να κωλοβαρεσο και γενικά έχω βίτσια -μόλις δω ετοιμόλογη γυναίκα θέλω να την γαμησω από παντού... Αυτήν μόνο από κωλο την πήρα..ελπίζω να με συγχωρέσει..

Κλείνω το κορίτσι,στην ώρα της και τελείως ξεκωλη,με το που μπήκε έχωσα την γλώσσα μου μέσα στο λαρύγγι της...τριβόταν πάνω στο πουτσο μου με σκέρτσο και ναζί .καλά πάμε λέω ....τουρλοκωλιαζεται η γαμιολα και εγώ σαν εργάτης έψαχνα την χαμένη Ατλαντίδα με την γλώσσα μου μέσα στην κωλοτρυπιδα της...πεντακάθαρη η γαμιολα ...
Και αυτή να παίζει την μουναρα της...η καύλα έχει αρχίσει να βαράει κόκκινο ..

Γυρνάει τρώω λίγο βυζους γιατί τα έχει πληθώρα τα ελέη...και ξεκινάει μια τσιμπουκοδρομια άλλο πράγμα...πνιγόταν ,έφτυνε τι να πω ...εύγε κορίτσι μου...

Όταν έχει το μενού κουλούρι ,το τρώω γιατί είμαι άρρωστος με τους κωλους . κατευθείαν γιατί είχε ενημερωθεί από το γραφείο τον πιάνει και τον εξαφανίζει στα 4 η καρακαργιολαρα μέσα στην κωλοτρυπίδα της ..όταν ανέβαζα στροφές φώναζε έτσι πιο δυνατά Δάκρυ
Όταν έπεφταν βροχή τα χαστούκια στην κωλαρα της έλεγε πιο δυνατά...κατάλαβε η ξεκωλιαρα ότι θα έχυνα ,και μου λέει cow τώρα ...να βλέπεις την ψωλή σου σε αυτόν τον κωλο και η καργιολα να φοράει και τις γόβες της... Ναι! αξία ανεκτίμητη..την γύρισα ιεραποστολικό με ένα μαξιλάρι στην μέση και την κάρφωνα στον κωλο και αυτή η γαμιολαρα να παίζει και με τις βυζάρες της...έχυσα μέσα στην Καποτά ένα μπετόνι χυσι - μουγκρίζα σαν το μοσχάρι και εγώ δεν ξέρω πόση ώρα και αυτή να μου γλείφει το λαιμό ...

Δεύτερη φορά δεν μπόρεσα να ανταπεξέλθω λόγω Γερο-μύστης αν και η κοπέλα δεν με άφησε ήσυχο..

Ξανακαυλωσα
Καλό Πάσχα σε όλους και όλες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 24, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Xaramofais
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.736
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, T-DRIVER1, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού