Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 43 10
Call-Girls 99147
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σε μια συζήτηση σε κάποιο νήμα πριν κανένα μήνα έμπιστος συναγωνιστής μου πρότεινε την Μιλένα ως μια από τις καλύτερες εντυπώσεις εσκορτ στη Θεσσαλονίκη. Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί η κοπέλα δεν ήταν εδώ. Να όμως που ήρθε πριν προλάβω να ξεχάσω αυτή τη σημαντική πληροφορία. Πραγματικά δεν έχω λόγια να περιγράψω την εμπειρία μου με αυτή την κοπέλα. Από τη στιγμή που βγήκα από το μπάνιο και μέχρι που έφυγα, δεν κατάλαβα τι με χτύπησε. Με κάθισε στην καρέκλα, μου έκανε στριπτίζ άρχισε να με χαϊδεύει ερωτικά για να ξεκινήσει η καλύτερη πίπα της ζωής μου. Βαθειά μέχρι το λαρύγγι, υγρή και απολαυστική. Όσο και αν προσπάθησα δεν κρατήθηκα και έχυσα. Επίσης το καλύτερο cim της ζωής μου. Σε όλο το κομμάτι του στοματικού είναι καταπληκτική. Κάναμε τσιγάρο συζητώντας, ούτε θυμάμαι τι, γιατί περίμενα τον 2ο γύρο με ανυπομονησία. Αρχή δεύτερου γύρου, ξαπλωμένος στο κρεββάτι και η Μιλένα να τρίβει τα βυζιά της πάνω μου. Ακολούθησε θεϊκό τσιμπούκι που με καύλωσε τρέλα για να ξεκινήσει τελικα το γαμίσι με ιεραποστολικό. Απίστευτη συμμετοχή με χέρια, πόδια και δυνατές προτροπές για περισσότερο και σκληρότερο γαμίσι. Δεύτερη στάση, αυτή από πάνω να χτυπιέται λυσσασμένα και το εγώ από κάτω να προσπαθώ να μην τελειώσω. Δεν κρατήθηκα πολύ, δεύτερη κατάθεση μέσα.
Μια ανεπανάληπτη εμπειρία που δεν θα ξεχάσω ποτέ. Σίγουρα θα την ξαναδώ Μοναδικό αρνητικό το ελαφρώς πεσμένο στήθος και η χαλάρωση στο σώμα. Τα προσπέρασα όμως όλα αυτά με την πρώτη γλυψιά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
980
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manosrazr, maradona7, patsav0 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού