Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 84 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 184851
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Τι να πρωτοπει κάνεις για αυτη την συνάντηση?
Πραγματικά περίμενα καιρό για αυτην την εμπειρία και ηταν κάτι παραπάνω απο φανταστική.
Η Αλεξία εκθαμβωτική με σωματαρα ηρθε στο χωρο μου ντυμενη με ενα σεξι κοκκινο φορεμα που αναδυκνειε ολα τα κάλλη της.
Ευχαριστη και προσιτή με πολλη καλη διάθεση .Καλλιγραμη γυναικαρα με σεξυ προσωπο και υπεροχες καμπυλες.
Αφου ειπαμε δυο κουβέντες ,
αρχισαμε τα γλωσσοφιλα με ορμη και τα χουφτωματα σε ολα τα σημεια των σωμάτων μας.
Αρχισαν να ξεπροβάλλουν μπροστα μου τα υπέροχα στητα βυζια της και αφού ασχολήθηκα αρκετα μαζι τους , ηρθε η ώρα της μουναρας υπερκαβλας Αλεξιας να αναλλαβει τα ηνία, με το καλύτερο τσιμπουκι που μου εχουν κανει ποτε.
Κοιτάζοντας με στα ματια μαεστρικα τον βυθιζε ολον μεσα στο στομα της ,παιζοντας παραλληλα και με τις καυλωμενες μπαλες μου, κανοντας τον παρα πολυ σκληρό.
Τη σηκωσα ορθια και αφου εβγαλα το μαυρο της εσώρουχο και παιζοντας ,με την υγρη μουναρα της για λίγο την ανεβασα στην τραπεζαρία και μπήκα μεσα της δυνατά.
Εκεινη τρομερη ,παθιαρα και σαγηνευτικη εδειχνε να το απολαμβάνει .
Αφου την γυρισα και την εστυσα στα τέσσερα ξαναμπηκα μεσα της με ορμη ,τοσο καυλωνενος εχοντας θέα τα πανεμορφα στυτα κωλομερια τής...
Φωναζωντας και οι δύο απο καύλα εχυσα στα υπεροχα κωλομερια τής μετα απο ανεπανάληπτο γαμήσι.
Καναμε ενα διάλειμμα για μπανακι., , και πριν καν στεγνωσουμε η Αλεξία αφου εκανε τον πουτσο μου σκληρο με τρομερη πιπα , τον καβαλησε χαριζοντας μου ενα ακομη απολαυστικο γαμήσι.Γουσταρα τοσο πολυ να την βλεπω να χοροπηδάει πανω στο καβλι μου και να γουσταρει και εκεινη.
Αφού την πηρα και για λιγο στα ορθια να ακουμπανε πανω μου οι υπεροχες βυζάρες της , την εχυσα στη σωματαρα της καυλωμενος οσο δεν παει.
Πολλη καλή εμπειρία,
απο τα καλυτερα σεξ γενικα που εχω κανει με μια τρομερη, εμπειρη και σεξυ παρτενέρ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
111
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sasthelooles, Johnny Red2, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2024
Να υποθέσω Νάταλι ήθελες και δεν την βρήκες και πήρες Αλεξία;

Μεγάλο χαμόγελο

review reaction 3 hornyasfuck
24 Απριλίου, 2024
@bigmountain Λέει ὅτι Ἀλεξία προσπαθοῦσε νά βρῆ
review reaction 3 bigmountain
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2