Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 6 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 34858
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη κριτική που γράφω και ξεκινάω με την Κατερίνα.
Τηλέφωνο στο γραφείο και αρκετά καλή συννενόηση,όπως πάντα.
Ξεκίνησα απο το σπίτι και πήγα στο ξενοδοχείο νωρίτερα,πήρα δωμάτιο,μπανάκι και ενημέρωσει για το νούμερο του δωματίου.
Ήρθε στην ώρα της η κοπέλα,πρώτη εντύπωση όταν την είδα ηταν καλή,πρόσωπο συνηθισμένο-καθημερινό.
H ηλικία πατημένα 40 όπως την είδα και με ένα σώμα αρκετά καλό για την ηλικία της.
Καθήσαμε,ξεκινήσαμε μια κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος,ρώτησα άμα ήθελε να πιει κάτι,μου είπε οτι δεν πολυπίνει και ξεκίνησε να γδύνεται.
Έβγαζε τα ρούχα της και είχε μείνει με τα εσώρουχα της και ξάφνου σήκωσε τις ποδάρες της και έβγαζε σιγά-σιγά το κιλοτάκι της και μου έδειχνε το μουνί της.
Μπήκε για μπάνιο και βγήκε για να ξεκινήσει ο αγώνας.Το στήθος της είναι μεγάλο,αλλά με μικρή πτωση που τα ρουφούσα συνέχεια χωρίς να δυσανασχετεί.
Κατέβηκε εκείνη προς τα κατω και μου άρχισε μια πίπα αρκετά καλή,και στο ενδιάμεσο να λεεί διαφορές κουβέντες για το καυλί μου,του τύπου(τι ωραίο είναι,τι μεγάλο,πόσο καύλα)λίγο ξενέρωσα με την κασσέτα,αλλα δεν πτοήθηκα γιατί είναι ψηλή και νταρντάνα.
Ήρθε προς το μέρος μου και μου έβαλε την μουνάρα της πάνω στο κεφάλι μου και την έγλυψα,καθαρή και δουλεμένη.
Μου φοράει το προφυλακτικό και ξεκινάμε,αντέχει το δυνατό σεξ και αλλάζει στάσεις,γουστάρει να γαμιέται η κοπέλα και το δείχνει.
Δεν μου παραπονέθηκε ούτε στο γρήγορο σεξ,αλλά μου ζήταγε πιο δυνατά,ήθελε να χύσει και αυτή και έπαιζε το μουνί της,ενω εγώ την είχα στα τέσσερα και γάμαγα όσο πιο δυνατά και γρήγορα μπορούσα,όταν έφτασα και δεν άντεχα την έχυσα.
Μπανάκι μετά από την δυνατή συνέβρεση και διάλογο,που είναι αρκετά καλή.
Δεύτερος γύρος δεν πρόλαβα λόγο χρόνου.
Γενίκα πέρασα αρκετά καλά και περίπου είναι αυτό που φαίνεται στις φωτό της,αρκέτα καλή στο σεξ,δείχνει να το γουστάρει(όσο μπορεί να γουστάρει μια επαγγελματίας).
Το σίγουρο είναι ότι δεν έκλαψα τα λεφτά μου και σίγουρα είναι στα στανταράκια μου,παρόλο δεν δίνει αυτή την κωλάρα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
384
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maposavouris, karlotos, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού