Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.6 2 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 7177
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χαιρετίζω το κοινό του μπου!
Δυστυχως δεν ειχα ξαναγραψει (κακός) κρητική στο παρελθόν σε άλλα κασκαντεριλίκια αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση επιβαλλεται μπας κ σωσουμε κανεναν συναδελφο.

Ημερομηνία συναντησης -ενδεικτικη σε χοτέλι των ανω προαστίων
-επικοινωνια με το γραφείο , καλή θα έλεγα αν κ στην αρχή διέκρινα μια ψυχρότητα για κάποιο λογο..στην πορεία ,όλα καλά..

Η κοπέλα τωρα :
Είχα φτιαχτεί εγω οτι θα συναντήσω asian και αν και δεν ειδα κανένα review για την συγκεκριμένη , το κατω κεφάλι ψιθύρισε στο πάνω να προχωρήσει σε άμεση συνάντηση.
Και το κάτω κεφάλι την πάτησε.
Σκάει η κοπελα με μικρή καθυστέρηση και μολις ανοιγω πορτα αντικρίζω ενα εντελώς απλο asian μεν , ντεκαβλέ δε, απλο κοριτσι διπλανής πορτας με σουπερ απλο ντυσιμο (παντελόνι τζιν με πέδυλο και σακάκι) και κυρίως ΑΒΑΦΤΗ.
Η λαμψη και η καυλα απο τις φωτος καμία σχεση!
Μπαίνει λοιπον μέσα, κατι χαζο-χασκόγελα κ μετριότατα αγγλικα ενω παράλληλα πέταγε και κανένα ρώσικο (wtf?)
Ωραια λέω και αφου το κατάλαβα το έργο ,της είπα μετα από κάμπωση ωρα άκαρπης καυλάντας (για να μπουμε στο mood) να παμε για ντουζ μαζί οπου κ δέχτηκε. Εκει επαιξε λίγο μπαλαμούτι αλλα τπτ το αξιόλογο..βγηκαμε κ πηγαμε κρεβάτι οπου ξεκινησε με το κινητό της να ψαχνει μουσική ..πολύ ωρα..ταυτόχρονα επειδη καθόμουν κ περίμενα ειπα να ξεκινησω εγω το παιχνίδι οπου κ ξεκίνησα ενα μινι σπατουλάρισμα και λέω μινι γιατι κραταγε τα μπουτια σε κλειστή στάση , δεν εδειχνε οτι δεν το ηθελε γιατι την ρωτησα αλλα έδειχνε οτι βαριόταν και ηταν ακομα απασχολημενη με το να αλλαζει τραγουδια..ναι ασχολουταν με το κιν την ωρα που της πιπιλιζα την κλειτοριδα..ειχαμε βεβαια λιγα βογγητά ανα διαστήματα ?.
Με τα πολλα, την γυρνάω 69 οπου εζησα την απολυτα χειρότερη αερόπιπα ever.!! Χωρις υπερβολές μυστες μου..την σταμάτησα στα 30".
Η συνέχεια ηταν να βάλουμε λάστιχο κ να με καβαλήσει, αφου πρώτα αδειασε το μισο μπουκάλι τζελ στον πούτσο μου. Γενικα οκ στενο μουνί αλλα ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα που την σταμάτησα παλι εγω , γυρίσαμε σε doggy οπου την εστρεψα προς τον καθρεπτη για να έχω καλύτερη οπτική κ εκει ξεκινάει το θεικό..ξαναπιάνει κινητο κ αρχιζει παλι να αλλαζει τραγούδια ενω την πηδαγα στα 4..εκεί ειπα μεσα μου αυτο ηταν ή θα μου πεσει ή παμε μια γρηγορο σφιροκόπημα κουνελίσιο να χυσουμε ννα τελειωνουμε.Οπως κ εγεινε..
Δευτερο γυρω ουτε κατα διάνοια..λιγο σοσιαλ στο κρεβατι μεχρι να χτυπήσει ξυπνητίρι να σηκωθει να φυγει..

Επισης, λεφτά ζητησε στην αρχή με χαζοχαμογελο ,τα έδωσα.

Εν κατα κατακλείδι:
Υπερ amature φαση,22χρωνων δηλώνει, τόσο την έκοψα, σωμα μέτριο, κωλος ψιλοφλατ, βυζι 2αρι στητό με ρώγα ωραία, επίσης ωραίο δερμα καθαρό λείο, μουνι κλειστού τυπου ωραιο, φιλιά χωρίς γλώσσα, δυστακτική ,καθόλου σέξυ.
Χαμογελαστή ηταν, όχι δεν ελεγε καπου αλλά από πρωτοβουλίες τπτ. Δεν υπήρχε χημεία, δεν υπηρχε τπτ. Οκ καλη κοπέλα ευγενικη αλλα αν ηθελα να παω για καφε ,θα πηγαινα με φιλη.

Κλεινοντας θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους γράφουν κ περιγράφουν με αντικειμενικα ,πέρα των υποκειμενικών ,κριτηρια .

ΥΓ :Πειτε κανενα καλό asian ρε μύστες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
117
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, th0dor1s, Katz και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2024
και σκεφτομουν και τριο ο μαλακας leyla sonya...εσωσες κοσμο
review reaction 1 Katz, maradona7, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
23 Απριλίου, 2024
και μένα με έσωσες χτες προσπάθησα να την κλείσω κι ευτυχώς δεν ήταν διαθέσιμη να είσαι καλά!
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck, alexandrosss και 2 άλλα μέλη
23 Απριλίου, 2024
Τα κασκαντεριλικια καλά ή κακά πρέπει να γράφονται!
Μπράβο φίλε.
review reaction 1 Johnny Red2, professor x, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
23 Απριλίου, 2024
Πέρασα ξυστά..... Την είχα κλείσει χτες και μου ακύρωσαν 2 ωρες πριν επειδή αδιαθέτησε!!
Το γλιτώσαμε το 150αρι απο τη φόλα!!
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Bartender 74
23 Απριλίου, 2024
Είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι από Καζακστάν ;;;άμα μίλαγε και ρωσσικα …τι Κορέα και τρίχες .φαουλ του γραφείου μάλλον
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Arhs777 και 2 άλλα μέλη
23 Απριλίου, 2024
ασιατισσες σπανια ερχονται ελλαδα για καποιο μυστηριο λογο.
3 δις ασιατες σε ολο τον πλανητη δε φτανουν για ερθουν κ απο δω χαχα
review reaction 3 black panther, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
23 Απριλίου, 2024
Έσωσες κοσμο και κοσμακι Σπιν Ορεστη αρχοντα....Την πηρα κι εγω προημερων ..πριν αδιαθετησει λογικα, απλα μολις ανοιξα την πορτα την εστειλα γρηγορα για μπανιο χωρις πολλα πολλα γ να προλαβω ν κανω παζαρι μ το γραφειο τα μόνο 20 ευρω που πηρε τελικα για να ξεκουμπηστει με ταξι αμεσα.... ΟΤΑΝ καποια κανει μπαμ πως απεχει απ τις φωτο κ ΔΕΝ θα χετε χημεια ειν υποχρεωση κ διακαιωμα μας ΝΑ τις διωχνουμε ευγενικα μεν επιτακτικα ΔΕ ....Το γραφειο ευτυχως επειδη εχω κ καλη σχεση ..ειμ παλιος πελατης Αμεσως ΤΟ δεχτηκε Αυτα τα ολιγα κι απο εμενα
review reaction 1 black panther, old boy, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
23 Απριλίου, 2024
Φαινεται να ξε-αδιαθετησε γιατι τις εχει παλι στις Διαθέσιμες Χεχε!
review reaction 1 hornyasfuck
23 Απριλίου, 2024
Μάλλον καζακτσάν τν κόβω. Εσωσες κόσμο μύστη!
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
24 Απριλίου, 2024
Συνάδελφοι τι να λεμε..την πατησα για τα καλά. Οσο για τα ρωσικα..πεταγε συνεχεια κατι "blyat" κ τετοια..κ οταν την ρωτησα ..μου απαντησε οτι ξερει κατι ψιλορωσικα..μετα την εβαζα να μου λεει λεξεις στα κορεατικα..δεν μπορω φυσικα να διασταυρωσω αν ηταν οντως κορεατικα ?..επισης αλλο φάουλ ειναι οτι μου ζητησε λεφτα μπροστα κνο μλκας ειχα σηκωσει 160€ (3x20€) κ της τα εδωσα..δεν εκανε καμια κινηση για ρεστα ..χαζογελαγε..μλκας κ εγω που δεν ειχα ακριβως τα 150€ κ δεν εκανα θεμα το 10αρικο..νταξει θα πει κανεις τωρα θα κανεις θεμα το 10αρικο? Για το γαμωτο ομως..
Τελικα αντι για asian πηρα τα παπαρια μου..καλυτερα να εβλεπα τσοντα με την Katsuni..
review reaction 3 review reaction 1 black panther, Bartender 74, hornyasfuck
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2