Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 8 10
Call-Girls 21882
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βραδακι αργα συναντηση , ειπα να δοκιμασω γτ μ βγαζε κατι σκυλε το παρουσιαστικο , μαλλον μονιμη εδω γτ συνεχεια παιζει με μικρα διαλειμματα

Εισηλθε νευρικη αγελαστη , χωρις να σηκωσει στιγμη το βλεμμα της απο το κινητο και μου ζητησε με την εισοδο τα χρηματα λεγοντας συναμα οτι ειναι μπουκωμενη λογω αλλεργιας , μετα βιας απλωσε χερι για χειραψια , εμεινα με χαμογελο σα μλκς να κοιταω .

Νευρα ισον 80-90% φολα , με χαβαλε εχει τυχει να εχω τουμπαρει παιχνιδι ( αναλογως το mood μ αν θα διωξω ) αλλα οι πιθανοτητες ειναι συντριπτικα εναντιον , οταν τα νευρα συνοδευονται με ζητηση του τιμηματος με το καλημερα , τοτε η φολα ειναι κονομημενη με σφραγιδα .

Μια αντιστοιχη περιπτωση ειχα τελευταιως την 25η Μαρτιου με τη Μελισα την Ουκρανη ( στις τοπ 3 ever φολες ) η οποια μπηκε με νευρα στο δωματιο γτ θα ταξιδευε το βραδυ για ντουμπαι κ δεν ηθελε να δουλεψει τελευταια μερα , τη ξαπεστειλα αχυστος στο 20λεπτο κ ας παντελωνιασε ολο το ποσο γτ εκλεβε παντου , διωχνετε αμεσα κ μη το παλευετε , να πανε να δουλεψουν σε κανονικη δουλεια οι ''μανουριασμενες''

Της δειχνω τα χρηματα στο κομοδινο κ εξηγω οτι ειναι το cim μεσα ( 200 ευρω, 180 +20 cim ) κ μου λεει no cim . Οκ της απαντω να μ δωσει πισω 20 ευρω , ριχνει στη τσαντα της ενα βλεφαρο κ μου λεει δεν εχει ρεστα. Θα το αφηνα δε με ενοιαζε αλλα ουτε σαλιο με τετοια συμπεριφορα οποτε πηγα να χαλασω στη ρεσεψιον ( ειχα ακριβως το αντιτιμο , το πορτοφολι το αφηνω παντα στο ντουλαπακι του αυτοκινητου ).

Ξανανεβαινω στο δωματιο κ της δινω το ακριβες αντιτιμο , ειχε αφαιρεσει το σακακι που φορουσε κ συνεχισε στη κοσμαρα της να γραφει στο κινητο απορροφημενη , της λεω αν κατι να την απασχολει ή δε νιωθει καλα λογω υγειας ( ρουφαγε τη μυτη της εξαλλου λογω αλλεργιας συνεχεια ) να το αναβαλλουμε κ με πληρη απαθεια , χωρις να κοιταει , μου λεει οτι ειναι οκ . Για μια ωρα ξεγνοιασιας παω κ οχι να κανω το ψυχολογο της καθεμιας οποτε σφυριζω ληξη λεγοντας της να τα μαζευει , ντυθηκε κ εξηλθε λεγοντας μερικα γαλλικα πριν κοπανησει τη πορτα .

Σιγουρα δε της αρεσει η δουλεια , δε τηρει τα συμφωνηθεντα ( cim ) κ περαν αυτου δεν εχει στοιχειωδεις τροπους συμπεριφορας , εριστικη εξ αρχης, προφανως ειχε νευρα απο καπου αλλου , ουδεμια ομως δικαιολογια καθοτι ημουν αψογος απεναντι της παροτι η φολα ερχοταν με δρασκελιες .

Σωμα σκινυ οπως στις φωτο αλλα με χαλαρη επιδερμιδα οχι σφιχτο στο πανω μερος κ ζωγραφιες στα χερια , προσωπο σκυλε ενεκα των τρομπαρισμενων χειλιων , παντελονα ριχτη κ σακακι γκρι χρωματος με τσαντα ασπρο φακελο , στυλατο αουτφιτ κυριλε, ηλικια 4-5+ ετη

Υγ.1 Το γραφειο ενημερωθηκε με μνμ οτι η κοπελα αφενος ηρθε αρρωστη και αφετερου ειχε μηδενικη διαθεση για συναντηση οποτε την αποδεσμευσα κ απολογηθηκαν πισω , υπαρχουν τα sms

Υγ2. Ημερομηνια ακριβης

Υγ.3 Αντιλαμβανομαι τα μπινελικια στα ρωσικα ( στο ποινικο μ μητρωο γαμος με ρωσιδα κ νταραβερια με ρωσοφωνες ) οποτε την ευχαριστω για τις ευχες φευγοντας και στα τσακιδια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.315
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, stadeos, Yatoputso και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2024
Φαντάζομαι ΔΕΝ πλήρωσες, ή τουλάχιστον πήρες πίσω τα περισσότερα χρήματα.
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
"Οταν τα νευρα συνοδευονται με ζητηση του τιμηματος με το καλημερα , τοτε η φολα ειναι κονομημενη με σφραγιδα".

Ισχύει στο 120%.
review reaction 1 old boy, Jack Skellington, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
22 Απριλίου, 2024
Αν κατάλαβα καλά, το τέλος έλαβε χώρα πριν αρχίσει η συνεδρία, δε διευκρινίζεται αν πήρε τα φράγκα ή όχι.
review reaction 1 hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
κ εγω ελπιζω να μην της αφησες ουτε ευρω,
παμε μια ωρα να ξεσκασουμε κ φευγουμε ρακη,καπου ελεος πια.
review reaction 1 hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Έχω και εγώ αρχίσει μαθήματα για να μάθω Ρώσικα.
Τα βασικά, για Ντοστογιέφσκι δεν ενδιαφέρομαι.
Απλα θα ρίχνω μπινελίκια στην γλώσσα τους!
Οι σε παρτούζες θα καταλαβαίνω τι λέει η μια στην άλλη!
review reaction 3 maradona7, hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Φίλε μου, λυπάμαι για την εμπειρία σου! Όμως, το κασέρι το παντελονιασε η βρώμα?
review reaction 1 hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Τα ευρώ τα πήρε????
review reaction 1 hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Εγώ πάντως την έχω πάρει 2 φορές με διαφορά 2 ετών και πέρασα μια χαρά. Νομίζω ότι είναι με τις μέρες της σαν χαρακτήρας, αλλά με τα χρόνια νομίζω ότι έχω καταφέρει γενικά να διαχειρίζομαι τις γυναίκες και να τις φέρνω στα μέτρα μου.
23 Απριλίου, 2024
οχι δε πληρωσα γι αυτο δεν ανεγραψα ποσο , της εδειξα απλα την αγουσα για τα αποδυτηρια και τοτε θυμηθηκε να σηκωσει το βλεμμα το κινητο
review reaction 1 old boy
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9