Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Angelina είναι ένα πραγματικά πολύ όμορφο κορίτσι που μοιάζει με χορεύτρια κλασσικού χορού και δασκάλα πιάνου ταυτόχρονα. Μια διπλή φαντασίωση δηλαδή που μπορεί να είναι αποκλειστικά δικιά μου αλλά τεσπα καταλαβαίνετε τι εννοώ.Πολύ όμορφο πρόσωπο, κλασικό Ρωσικό χωρίς πλαστικούρες και προσθετικά με ίσως το πιό υπέροχο, φυσικό, απαλό μεταξένιο μαλλί που έχω νιώσει ποτέ.Μιλάει σχετικά καλά αγγλικά οπότε η συνεννόηση είναι εύκολη και είναι μετρίος άνετη, λίγο κομπλάρισμα το έχει. Εμένα δεν μου φάνηκε έμπειρη στον χώρο αλλά σίγουρα καλά διαβασμένη για το τι και πως.Σώμα λεπτό προς το σκίνυ, δεν πρέπει να έχει κάνει ποτέ γυμναστική ή αθλήματα, με τα πόδια να ειναι λιγο πιο αδύνατα απ ότι πρέπει. Μικρό βυζάκι αλλά όμορφο με καλή και άμεση ανταπόκριση ρόγας, πολύ όμορφα και περιποιημένα άκρα, κανένα τατού και απολύτως φυσικό. Υπέροχο μικρό κολαράκι και εξαιρετικά καθαρό και περιποιημένο μουνάκι το οποίο σε αντίθεση με το υπόλοιπο σύνολο, είναι σαρκώδες και πολύ στενό. Τζελ έβαλε σε 2 - 3 φάσεις. Anal δεν επιδίωξα αλλα η σούφρα φαινόταν ΟΚ και όχι μπάτε σκύλοι αλέστε.
Έκανα φιλότιμες προσπάθειες να την υγράνω κλειτοριδικά αλλά τελικά κατάλαβα ότι η κοπέλα τελειώνει μόνον κολπικά.
Τεχνική, χμμμμ...οκ πιπώνει όμορφα και κάνει πολύ μεγάλη προσπάθεια να τον βάλει όλον μέσα αλλά δεν έχει βρει ακόμα τον τρόπο να στριβει το καυλί μέσα στο λαρύγγι της ακόμα. Πάραυτα όμως, έχει πολύ ωραία αίσθηση το στόμα της, ρουφάει καλά, δεν βγάζει άπειρα σάλια και λοιπα να τα κάνει όλα μούσκεμα και σε κάποιες φάσεις σταμάταγε και κατάπινε με αποτελεσμα να κάνει μια πολύ "καθαρή¨ και "στραγγιστή" (τι γράφω ο μαλάκας) πίπα.Το χαίρεται τον πούτσο μέσα της και ανταποκρίνεται χωρίς θεατρινισμούς.Εν κατακλείδι, δεν είναι το ουάου γαμήσι αλλά είναι ότι πρέπει αν πας για GFE φάση και σίγουρα αν θέλεις ένα οφθαλμόλουτρο. Η Angelina είναι για να την κοιτάς με τις ώρες. Ειδικά ολόγυμνη στο κρεβάτι με την πόζα που παίρνει, είναι σαν να έχει βγει από ταινία νουάρ.Το βασικό αρνητικό που βρήκα εγώ, έτσι για να πούμε και κάτι αρνητικό, είναι ότι καπνίζει και μου μύριζε λίγο τσιγαρίλα..όχι πολύ αλλά αρκετά αντιληπτό τουλάχιστον για εμένα που δεν το αντέχω το τσιγάρο.Όποιος πάει δεν θα το μετανιώσει πιστευω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
3.002
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού