Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 47650
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Oμορφο πολυ προσωπο το ατου της κ πολυ ωραια ματια , κορμι juicy οριακο, μολις βγαλει τα ρουχα της φαινεται οτι τα σημεια αιχμης ειναι πτωτικα , κωλος φλατ και φορτωμενη λιγο σε λιπος τοπικα στα μπουτια ,στο πωπο και στη κοιλια, βυζι 3αρι φυσικο . Μανουλα ενος κοριτσιου ,ηλικια βαλτε 3 ετη στο ζυγι στα 25 , δε γυμναζεται , χαλαρο κορμι , πολλα τατου, σκυλοφαν στην οψη με τις πολλες ζωγραφιες πλην προσωπου που γλυκιζε την ολη εικονα .

Μπηκε με πολυ καλη διαθεση , επικοινωνιακη κ αερατη , κατεχει επαρκως την αγγλικη για κουβεντα χωρις μεταφραστες, εχει ξαναρθει Ελλαδα , ανοιχτος χαρακτηρας κ γρηγορα σπαει το παγο , φαινοταν οτι θα βγει απροσκοπτα η συνεδρια, ορεξατη στο γαμησι κ ενεργη συμμετοχη , τιμια πιπα στο κορμο ρυθμικη αισθησιακη συνοδεια σαλιου χωρις να ναι μαστορισσα σε dp ( μπαλες δε περασε ), στο cow θελει να ελεγχει η ιδια το ρυθμο , γερο σκαρι αντεχει στροφες , δεν μασησε στην ενταση , δαχτυλιαζοταν ταυτοχρονα .

2 γυροι , καθαρη κ δεκτικη για 69 περασα πινελια , επεσαν καμποσα φιλια , χωρις γλωσσα αρχικα αλλα στο 2ο αφεθηκε , λεφτα στο τελος . Τσεκαρει τα bullet points κ ειναι οκ στα basic , αν σας αρεσει κ λιγο παραμυθι κ overacting στο σεξ κουμπωνει ταμαμ , δεν ειμαι φαν , δειχνει ομως επαγγελματισμο κ της το δινω , θετικα vibes , συστηνεται για δοκιμη σε σκυλοφαν . Να βαλει cim/cif , κανεις δε θα θυμοταν το γκολ του Μαραντονα με την Αγγλια αν δεν ειχε τελειωσει τη φαση , τελος του μηνα χαιρεταει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.315
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rocco65, Antonis78, doc_lin και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2024
μη σταματας να δινεις υλικο ρε μαραντοναααααα!!!
22 Απριλίου, 2024
καποιο αλανι ειχε βαλει φωτος της απο μοντελοφωτοσουτινγκ εξωτερικου, πιθανως απο εκει απο οπου ερχεται.
νομιζω ασχολειται με μουσικη, τραγουδαει η' κατι τετοιο... ετσι καταλαβα απ'οσο την εβλεπα-ψαχουλευα στο νετ.
εκει λοιπον καταλαβαινες πως ειναι σωματικως... με ολες τις πτωσεις που λες.
φαινοντουσαν ολα ξεκαθαρα, για οποιον δεν εχει προβλημα ορασεως και εκει οντως μπορεις να ξενερωσεις σε καποια σημεια.
το προσωπο εμενα μου κανει σαν λεηντι γκαγκα παντως, οταν την ειδα απο κοντα εξω απο το μπιλ.
ηταν και πολυ ωραια ντυμενη επισης που της δινει εξτρα ποντους, γιατι εχω δει και κατι πανακυρα πατσαβουρια που απορω πως τα κρατανε οι "μεγαλομυστες".
συνεχισε μαν, τα λες καλα εσυ και ετσι οπως ειναι.
και μη μασας, οι φανφαρες φαινονται... και περνουν το δρομο που τους αρμοζει σιγα σιγα Ματάκι
Έτσι! Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2