Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 8 10
Call-Girls 44403
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πάρα πολύ καιρό αποφάσισα να κλείσω ραντεβού στο γνωστό γραφείο που εμπιστεύομαι εδώ και χρόνια. Μου έκανε εντύπωση η Yuki, διάβασα τις κριτικές και αποφάσισα να κλείσω ραντεβού μαζί της. Το ραντεβού έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο στις 9 το βράδυ. Όλα καλά , πήγα πιο νωρίς και περίμενα, χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και αντικρίζω το πιο χαριτωμένο και χαμογελαστό προσωπακι που έχω δει μέχρι τώρα. Γνωριμία, ντουζακι και οι δυο μας γυμνοί στο κρεβάτι.....δέρμα κατάλευκο με τατουάζ που προσωπικά μου αρέσουν πολυ, όμορφο κορμάκι και ένα πρόσωπο εξωτικό και γλυκό παράλληλα. Ξεκινάμε με φιλιά και κατεβαίνει κάτω σιγά σιγά, πίπα δεν μπορώ να πω η καλύτερη που μου έχουν πάρει αλλά το προσπαθούσε ακόμα και για deep throat. Το κορίτσι αυτό είναι η επιτομή του GFE, και αυτό σου βγάζει, εμένα τουλάχιστον, όσοι είστε αγαπουληδες, Yuki είναι για σένα, πάμ...?.
Σε αυτό το στυλ ήταν και η συμπεριφορά μου και το ευχαριστήθηκα πραγματικά, φιλιά, χάδια , σαν να είναι το κορίτσι σου! Μετά από μια ώρα αγώνα σε διάφορες στάσεις , τελείωμα και ντουζακι πάλι και κουβεντουλα για λίγο μιας και είχε τελειώσει η ώρα μας και περίμενε τον οδηγό να την πάρει.
Αγγλικά μιλάει τέλεια.Αυτό που μου είπε ήταν ότι πολλοί της φέρονται άσχημα και βγάζουν τον κακό τους εαυτό πάνω της και αυτό την στεναχωρεί πολύ, μάλιστα μου ανέφερε πως κάποιος την έφτυσε στο πρόσωπο και ένιωσε πολύ άσχημα, μάλιστα χτες έπαθε κρίση πανικού από το άγχος της. Θα ήθελα να παρακαλέσω όλους να είμαστε προσεκτικοί στην συμπεριφορά μας, μπορεί ναι να είναι πουτάνες, αλλά είναι άνθρωποι και έχουν αισθήματα, μην βγάζουμε τα απωθημένα μας πάνω τους. Αν θέλουμε κάτι έξτρα να γίνετε με συννενόηση με την κοπέλα. Όλα αυτά τα λέω καλοπροαίρετα και ουδεμία σχέση έχω με το γραφείο....Είναι κρίμα ένα τέτοιος άγγελος να μην ξαναέρθει εδώ. Σας ευχαριστώ πολύ όλους, μέχρι την Τρίτη μου είπε θα είναι Ελλάδα για αυτό όσοι πιστοί προσέλθετε και δεν θα χάσετε, μια αξέχαστη εμπειρία για εμένα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
198
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dcfuck, mancunian1986, hornyasfuck και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2024
Η Yuki είναι από τα πιο ευγενικά και φιλότιμα κορίτσια που υπάρχουν, και της αξίζει σεβασμός.

Υπάρχουν άλλες για rough καταστάσεις.
review reaction 1 Score73, hornyasfuck, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
22 Απριλίου, 2024
Δυστυχώς, υπάρχουν πολλοί μαλάκες εκεί έξω.
review reaction 1 review reaction 5 hornyasfuck, Bartender 74, BisexualWannabe και 2 άλλα μέλη
22 Απριλίου, 2024
Σεβασμός ρε παιδιά!!
Εργαζόμενες είναι και αυτές
review reaction 1 hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Ζωα οχι μαλακες... Απλα ζωα...
review reaction 1 Score73, hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Σου είπε αν θα ξαναέρθει ;;;
review reaction 1 hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Μην πιστευεις πουστη λογια και πουτανας μοιρολογια.
Χαπατο αθηναιε
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
Την Yuki την είχα πάρει πριν από 10 ημέρες και είναι η απόλυτη γλύκα αυτό το κορίτσι. Μη βγάζετε τ' απωθημένα πάνω της γιατί είναι πολύ καλή σ' αυτό που κάνει και πολύ καλός χαρακτήρας. Αν της φερθείτε καλά θα σας ανταμείψει, θα είναι η κοπέλα σας για όσο διάστημα την πληρώσετε. Απλά αξιαγάπητη κι ελπίζω να μας ξανάρθει για να την ξαναδώ ίσως και για περισσότερη ώρα, αν κι απ' ότι μου είπε δεν αντέχει την πολλή ζέστη.
review reaction 1 Bartender 74
22 Απριλίου, 2024
Σου είπε αν θα ξαναέρθει ;;;

Δεν ρώτησα, δεν ξέρω , μου είπε ότι θα φύγει για Λετονία και μετά θα πάει Ιαπωνία, οπότε μάλλον αν ξαναέρθει δεν θα είναι σύντομα...
review reaction 1 Bartender 74
22 Απριλίου, 2024
...Μην πιστευεις πουστη λογια και πουτανας μοιρολογια.
Χαπατο αθηναιε...

Ευτυχώς έχουμε εσένα και μας ξύπνησες όλους!!!! Να σαι καλά ρε φίλε, μου άνοιξες τα μάτια!!!
23 Απριλίου, 2024
Θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή, απλά δεν ξέρει πότε, μάλλον αφού επιστρέψει από Ιαπωνία, δηλαδή από φθινόπωρο.

Δικιά της απόφαση είναι.
review reaction 1 Bartender 74
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10