Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
In contentment I feel My heart full of joy.

Στο αριστούργημα του Μότσαρτ “Οι Γάμοι του Φίγκαρο”, υπάρχει ένα ντουέτο που ο ερωτύλος κόμης Αλμαβίβα προσπαθεί να πείσει την υπηρέτρια του Σουζάννα (και μέλλουσα νύφη του υπηρέτη του Φίγκαρο), να τον συναντήσει στο κήπο για τα περαιτέρω.

https://youtu.be/bjzDT_s97j8?si=pMM6HuQH-PAARaI8

Του την έχουν όμως στημένη η Σουζάννα, η κόμισσα και ο Φίγκαρο και ενώ αδέξια η Σουζάννα δέχεται, εν τούτοις εξομολογείται στο κοινό την απάτη, σε μια από αυτές τις τόσο γοητευτικές παράλληλες εκμυστηρεύσεις που ο συμπρωταγωνιστής τους καταστατικά είναι αποκλεισμένος να ακούσει.

Mi sento del contento pieno di gioia il cor, νιώθω τέτοια ικανοποίηση και την καρδιά μου γεμάτη από χαρά, εξομολογείται με τη σειρά του ο κόμης προς το κοινό. Αυτή είναι η επιτομή και της συνάντησης μου με την κοπέλα.

Συμμερίζομαι όλες τις θετικές περιγραφές των παρακάτω συναδέλφων και δεν τις επαναλαμβάνω. Δάκτυλα δέχεται, αλλά δεν της πολυαρέσουν, σε αντίθεση με την περιποίηση της κλειτορίδας της, όπου προσφέρει show, στο ιεραποστολικό χαρίζει οργασμούς που σε διαβεβαιώνει και ας δυσκολεύεσαι να τους πιστέψεις, στα τέσσερα κρατά λίγο τον κορμό της ψηλά, φιλιά (με και άνευ) από εδώ έως την αιωνιότητα.

Εκεί όμως που με εξέπληξε και με απελευθέρωσε από το δυνάστη του μυαλού μου, είναι η σταχανωφική ευσυνειδησία για να με τελειώσει δεύτερη φορά – στην ώρα – με στοματικό. Το μπλόκο του μυαλού μου φάνταζε αδιαπέραστο σε βαθμό που πάνω από μια φορά της είπα να σταματήσει και πως θα της δώσω το έξτρα γιατί εκτιμώ την προσπάθεια, όμως δεν εγκατέλειψε. Και σε μια ακόμη εφόρμηση, αφού παρέσυρε και τη δική μου συνεργασία πέτυχε το αδιανόητο! Γιούπιιι! Πριν σταματήσω εδώ την αφήγηση, να ξεκαθαρίσω πως όλος ο τρόπος της συνάντησης ήταν καθαρά gfe, παρά την μεγάλη διαφορά ηλικίας.

ΥΓ1. Το κορίτσι είναι διαμάντι, εύχομαι και ελπίζω να αντέξει τη φθορά της δουλειάς. Σημάδι φιλιού

ΥΓ2. Βοσκέ να το πάρεις το κορίτσι, είναι θησαυρός! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Crudel, perché finora
miraculous mandarin
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, maradona7, hornyasfuck και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2024
Από ελιές πως είναι; Φαίνεται να έχει αρκετές... δε σας ενοχλούν;
review reaction 3 bigmountain
21 Απριλίου, 2024
@Styrk όχι. Τις συνάντησα διατρέχοντας το κορμί της, αλλά δεν τις μέτρησα. Ματάκι Σε κάθε περίπτωση, δεν μου απέσπασαν καθόλου την προσοχή μου. Κουλ
review reaction 3 Johnny Red2
21 Απριλίου, 2024
@Miraculus mandarin

Καλή η Irina αλλά έχω χρόνια καψούρα με άλλη...
Και επειδή είσαι ωραίος τύπος θα σου πω το όνομα...
STACY CRUZ!!
ΥΓ.
Έχω πάει και στους ανάλογους φίλους γιατρούς, αλλά όλοι μου έδωσαν την ίδια απάντηση...
-Φράγκα έχεις, γνωριμίες έχεις ,άντε πήδα την μήπως και γλυτώσουμε απο εσένα...
Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 Johnny Red2, miraculous mandarin
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3