Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν την είχα στα υπόψην μου αποφάσισα να τη γνωρίσω αφού πήρα πληροφορίες από ένα από τα μετρημένα στα δάχτυλα του μισού χεριού άτομα που ξέρουν τί και πως στη φτωχομάνα.
Και δεν το μετάνιωσα.
Με υποδέχτηκε κρυμένη πίσω από την πόρτα, όχι γιατί ντρεπόταν ή ήθελε να κρυφτεί, απλά αν την έβλεπε κανένας στο διάδρομο θα πάθαινε εγκεφαλικό με αυτό που θα έβλεπε.
Μιλάμε για ξεκωλέ θέαμα που σε κάνει τούρμπο σε 0.5 δευτερόλεπτα και δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις άπραγος από το δωμάτιο.
Κορμί θανατηφόρο η ρουφιάνα, ψεύτικοι βύζοι μεν, εντυπωσιακοί δε, κοιλιακοί, μπούτια κώλος όλα στη θέση τους, το προσέχει η μπουμπού....
Τατουάζ αυτό που φαίνεται στις φωτό και ένα μικρό στο δεξί πόδι.
Δεν είπαμε και πολλά αφού σχεδόν σε ολόκληρη την ώρα είμασταν ο ένας πάνω στον άλλο και η μόνη στιγμή που δεν φιλόμασταν ήταν όταν το μωρό άπλωνε το κραγιόν της πάνω στο φιρφιρίκο μου.
Δυστυχώς δεν παρέχει cim αλλά παρόλο που δεν με ενδιαφέρει που θα τα ρίξω αν δεν είναι μέσα σε στοματάκι, αυτό το πρόσωπο έπρεπε να το ρίξω ένα αστάρωμα οπότε τσίμπησε εξτραδάκι και μια ενυδατική κρέμα για την επιδερμίδα της....Σπασίκλας
Επίσης δε δίνει κώλο, είπε το ψεμματάκι της ότι το έχει κάνει μόνο μια φορά αλλά η θέα της ροδέλας προέδιδε προϋπηρεσία στο αντικείμενο....Γερο-μύστης
Είναι στα άντα της (είχε και γεννέθλια) οπότε είναι στην περίοδο όπου πάρα πολλές γυναίκες κάνουν σα λυσσασμένες για πούτσα και έκανα μια γενναία προσπάθεια να την ξεμουνιάσω για δώρο γεννεθλίων Κουλ.
Δεν ξέρω αν τα κατάφερα, εγώ όμως πέθανα και δεν ξεκόλλησα από πάνω της μέχρι να χάσω τη στύση μου.....Εμμμμ
Να αναφέρω ότι είναι πεντακάθαρη και πλύθηκε στο ημίχρονο και στο τέλος.
Ένα ραντεβού που θα το θυμάμαι για καιρό και προτείνω σε όλους να τη δοκιμάσουν.
Δε μπορώ να φανταστώ κάποιον να μην περάσει καλά, εκτός αν θέλει μόνο συναίσθημα και τρυφερότητες, η μπουμπού είναι σκυλί του πολέμου στο κρεβάτι και αν σε συμπαθήσει (και την πούτσα σου) θα χυθεί άπλετο μουνόγαλο και ιδρώτας από την πλευρά της.Γιούπιιι!
Ο τίτλος είναι μια φράση που μου είπε "νιώθω ότι σε ξέρω και ότι το έχουμε κάνει πολλές φορές το παρελθόν", αλλά υποθέτω ότι θα το λέει σε όλους.....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
23.976
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, maradona7, doc_lin και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2024
Δεν προλαβα γαμω την τρελα μου εφυγε. Next time.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1