Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 47 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 191513
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κανονισμένο ραντεβού πρακτικά από τις αρχές Απρίλη, με μία αναβολή λόγω κωλύματος της μιας κοπέλας, με πολύ εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και την Καίτη και στη συνέχεια υποδειγματική εκτέλεση από Έλενα και Κλεο.

Οι κοπέλες έφτασαν στην ώρα τους στο δωμάτιο γνωστού ξενοδοχείου των ΒΠ. Δεν θα αναφερθώ στην εμφάνιση ούτε στην απόδοση της Ντάσας, καθώς :smiling-face-with-heart-eyes: . Η Σάσα τολμώ να πω ότι είναι πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες της, ειδικά στο πρόσωπο. Πολύ γλυκιά κοπέλα με ωραίο αδύνατο κορμί, φυσικό στήθος μάλλον προς το 1,5αρι, ή παρατρίχα 2αρι, μπορεί και καλύτερο από άλλα 2άρια που διαφημίζουν μερικές. Φυσικό κωλαράκι όνειρο, ζουμερό να χαίρεσαι να το χουφτώνεις και να το ζουλάς. Το πρόσωπο της είναι αρκετά νεανικό, δλδ μόνο από αυτό δεν θα την έκανα πάνω από 19-20, αν και μου είπε ότι είναι γύρω στα 25, τώρα πόσο πάνω πόσο κάτω δεν ξέρω, δεν είπαμε και πολλά όπως μπορείτε να φανταστείτε. Πάντως όταν ήμασταν μόνοι στο δωμάτιο προσπάθησε αρκετές φορές να δείξει ενδιαφέρον και να μάθει πράγματα για μένα.

Και οι δύο κοπέλες εξαιρετικά καθαρές με ντουζ μετά από κάθε γύρο.

Στα του αγώνα για την Σάσα έχω να αναφέρω τα ακόλουθα, εξαιρετική πίπα με dt, γλείφει και ρουφάει τα πάντα, δέχεται και απολαμβάνει δάχτυλο και περιποίηση στο μουνάκι της το οποίο υγραίνεται και στάζει με μεγάλη ευκολία. Το μουνάκι της είναι ιδιαίτερα στενό. ειδικά κατά την είσοδο, αλλά τα μπόλικα υγρά βοηθούν αρκετά. Καμιά από της κοπέλες δεν χρησιμοποίησε τζελ, παρά μόνο ελάχιστο για το κωλαράκι της Ντάσας. Η Σασα πάντως πολύ πρόθυμη να ικανοποιήσει στο μέγιστο, αν και ίσως στεναχωρήθηκε λίγο που τελικά έπαιξε κυρίως υποστηρικτικό ρόλο στη Ντάσα.

Γενικά είχαμε αρκετούς γύρους με διάφορες στάσεις και με τις δυο κοπέλες να εναλλάσσουν ρόλους και γενικά να μην σταματάνε τα φιλιά, τα χάδια και τα γλειψίματα παντού. Είχαμε επίσης μια πολύ ευχάριστη εμπειρία στο τζακούζι του δωματίου. Εξαιρετική συμμετοχή, διάθεση και κέφι και από τις δύο κοπέλες, οι οποίες είχαν έρθει αποφασισμένες να με κάνουν να περάσω τέλεια. Πρέπει να τονίσω ότι και οι δύο λειτουργούσαν μαζί άψογα και διάβαζαν το δωμάτιο και την φάση του παιχνιδιού και προσαρμόζονταν και άλλαζαν ρόλους χωρίς καν να πούμε μια λέξη.

Πραγματικά μια μοναδική εμπειρία, που ειλικρινά δυσκολεύομαι και δεν θέλω να βάλω σε λέξεις γιατί θα την αδικήσουν.

Οι 3 ώρες ήταν λίγες, νομίζω ήθελε τουλάχιστον 5 και μετά μια κράτηση για ράντζο στον Ευαγγελισμό.

Σίγουρα θα ξαναέβλεπα την Σασα γιατί νομίζω της χρωστάω και μου χρωστάει μια συνάντηση που να είναι αυτή η πρωταγωνίστρια του σόου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2024
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
1400€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GeneralWinter
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.519
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, james034, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2024
Τύπε εύχομαι να έκανες λάθος στην τιμή που έγραψες, όπως και να χει παρόμοιες παρτουζες γίνονται και στην Φυλής με 30€ αν ενδιαφέρεσαι.
review reaction 3 hornyasfuck, srek7, Junax
20 Απριλίου, 2024
1400 ευρώ; Τι διάολο ρε δικέ μου, τους γάμησες και τις μανάδες και αδερφές τους;
review reaction 3 hornyasfuck, sakarvats, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
20 Απριλίου, 2024
1400 ευρό λογικά τους αγόρασες και το νεφρό τι να πω ρε φίλος αφού πέρασες καλά όλα τα άλλα περισσεύουν
review reaction 3 hornyasfuck, james034, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
20 Απριλίου, 2024
Για μένα είναι αμαρτία αν έδωσες τόσα λεφτά και δεν γαμησες και τις δύο από κωλο!! Μπορεί να μην τον δίνει η Σάσα αλλά με τόσα λεφτά έπρεπε να στον κάνει δώρο. Εύγε πάντως
review reaction 1 hornyasfuck
20 Απριλίου, 2024
μεγαλες πουτανες και ψωλαρπαχτρες, αν εδινε κωλο κι η sasha θα ηταν το αποτελειωτικο.
το νεο τριο που ψηνεται ειναι κορεατικο, sonya leila
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
20 Απριλίου, 2024
1400 ευρώ...δυνατός ο παίκτης και ωραίες επιλογές!!Τρομερό δίδυμο και μπράβο που πέρασες ωραία και γέμισες με ωραίες εικόνες τον σκληρό δίσκο των αναμνήσεων

Όσοι σχολιάζετε τα λεφτά προφανώς κάποιος που δίνει αυτά τα λεφτά έχει τόσα που αυτά τα δίνει χωρίς σκέψη και καλά κάνει. Δεν τα κόβει από πουθενά...κερασάκι στην τούρτα του ειναι.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, old boy και 1 ακόμα μέλος
20 Απριλίου, 2024
Αφού πέρασες καλά και είχες να τα σκάσεις, είσαι ωραίος και χαίρομαι για σένα...
Τρομερό δίδυμο το Σάσα, Ντάσα και όχι φίλε kostakis27 τέτοιες παρτούζες δεν γίνονται σε καμία περίπτωση στην Φυλής και σίγουρα κοστίζουν πάνω από 30...
review reaction 1 hornyasfuck, james034
20 Απριλίου, 2024
Καλα ο @roughfucker έδωσε για 2ωρο 700,εσυ για 3ωρο 1400ε?
Είχαμε και πριμ συμμετοχής?

Ελπίζω μόνο να μην μας πάρει χαμπάρι ο υπουργός οικονομικών!

@Kostakis27
Δεν θα υπερασπιστώ τον @Generalwinter αν θέλει μπορεί
να το κάνει μόνος του...
Απλα επειδή έχεις αφήσει σχόλιο και σε δική μου κριτική(Masha2/your angel)
Δεν μας ενδιαφέρει αν γίνονται παρτούζες με 30ε στην φυλής...
Μας ενδιαφέρει αν εσύ μπορείς να γαμίσεις με 400/700/2000ε
Εαν όχι...
Τότε τράβα στην γωνία να δεις αν ερχόμαστε!
review reaction 3 hornyasfuck, james034, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
20 Απριλίου, 2024
Generalwinter μας αρρώστησες αδελφέ!!
review reaction 1 hornyasfuck
20 Απριλίου, 2024
@kostskis27 τι σε νοιάζει εσένα ρε φίλε πόσα θα δώσει ο καθένας;

Όποιος έχει λεφτά απλά τα σκάει και περνάει καλά. Τρομερό δίδυμο η Σάσα με τη Ντάσα.

review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2