Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 15701
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι ήταν αυτό ρε καρντάσια που ζήσαμε χτες;
Πήρα δύο χαρές αποκλείστηκαν οι ΠΓ Μωαμεθανοί και έριξα έναν μπούτζον που τον καταχάρηκα
Να τα πιάσουμε από την αρχή
έκλεισα την τσούπρα από την ώρα που βγήκε η προσφορά για την ώρα των ματς μιας που δεν ενδιαφέρομαι ούτε για τον ορίτζιναλ γαύρο αλλά ούτε αυτόν του Βορρά
Με λέει η τηλεφωνήτρια τα δικά της πολύ καλή όμορφη πρώτη φορά Ελλάδα και λοιπές γνωστές παπαριές αλλά την εμπιστεύομαι γιατί σε όσα πει είναι μέσα ως τώρα
Το ντεβουσκίδη όπως στις φωτογραφίες με ολίγον από φώτοσοπ σε πολύ λογικά πλαίσια με πιο σημαντική διαφορά μια ελαφριά χαλαρότητα στην κοιλιακή χώρα λόγο προηγούμενης γέννας (με χαρά προσφέρομαι να είμαι και αυτός που θα την δώσει μια δεύτερη γέννα)
Αγγλικά σε εξαιρετικό επίπεδο για ουκρανίδι με αρκετό καιρό στο Μιλάνο (διαβάζεις Honeyvoskos?)
όμορφο σετ εσωρούχων και κατωβράκι τύπου κουραδοκόφτη καλσον μαύρο και κόκκινες γόβες που δεν την άφησα να την βγάλει καθόλου από τα πόδια της
Εξαιρετική στα πνευστά και στα στησίματα καποτόθηκα και με έβαλε αυτή κάτω κι όχι εγώ αυτήν με καταγάμησε η σκρόφα
Έφαγα δύο γκολάκια από ημίχρονιο όπως οι γυφταραίοι χτες, ικανοποιήθηκα και σωματικά και πνευματικά χτες
Το επόμενο ραντεβού (αν έχω διαθέσιμα φράγκα) θα είναι τουλάχιστον 2ωρο γιατί σε προσπάθεια να πάω το ματς στην παράτηση δεν μπόρεσα γιατί την είχαν κλεισμένη μετά
Θα την έβαζα καλύτερο βαθμό στο πρόσωπο και στο σώμα αλλά δεν την βάζω γιατί έτσι αφού
Και εις μνήμην θα καταλήξω λέγοντας Γεία χαρά νταν και τα κουκιά μπαγλάν
ΥΓ Δεν προτείνω γενικά μουνέτα σε συμπαίχτες αλλά αυτή την προτείνω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antonis78
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.691
Πόντοι:
7.386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, Kontopodis και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2024
Να την δώσεις μια δεύτερη γέννα, αφού πρώτα την καταγαμησεις δεόντως, θα αναλάβεις όμως και τα πατρικά τα έξοδα..?
Εδώ σε θέλω μύστη μου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1